içinde

Ayrılan Evcil Hayvanlarımız için Gökkuşağı Köprüsünün Ötesinde Hayat Nasıl?

Hiç kendinizi Gökkuşağı Köprüsü’nün karşısındaki sevgili evcil hayvan(lar)ınız için hayatın nasıl bir şey olduğunu düşünürken buldunuz mu?

Birçoğunuz Kızılderili efsanesini duymuşsunuzdur, öldüğünüzde gökkuşağı köprüsüne gidersiniz ve ilişki kurduğunuz her hayvan diğer tarafta olacak ve girmenize izin verilip verilmeyeceğine onlar karar verecek.

Yerli Amerikalılar hayvanlara saygı duyuyorlardı ve ne zaman birini öldürdüklerinde her zaman bir dua töreni yaptılar ve hayvanın her parçasını hayatta kalmak için kullandılar. Hiçbir şey boşa gitmedi ve çoğu zaman hayvanın onların bir parçası olduğunu düşünüyor ya da hissediyorlardı.

Günümüz dünyasında hayvanlarımızı tatlı sevgi dolu kişilikleri ve özverileri için seviyoruz. Evcil hayvanlarımızdan biri öldüğünde bir parçamız da onlarla birlikte gider. Ruhumuzda yaşamı görmesek veya deneyimlemesek de, ruhumuzda bir hayvanımız olduğu sürece, ruhumuzdaki gökkuşağı yaşamına bağlıyız.

Bahsettiğim her şeyi bizzat yaşadım. Bu yüzden bazen başkalarının dediği gibi olmayan şeylere isimler veriyorum, ama yine de gördüklerimden veya tecrübelerimden geliyor. Birkaç on yıl önce astral projeksiyonun nasıl yapıldığını öğrendim ve sık sık ruha giriyorum. Sevdiklerimi insan ve hayvan olarak ziyarete ve ziyarete gidiyorum ve müşterilerimin sevdiklerini ziyaret ediyorum.

Burada sunduğum her şey, benimkiler de dahil olmak üzere vefat etmiş evcil hayvanlarla kendi deneyimlerimden ve ruhlar dünyasına yaptığım yolculuklardan geliyor.

Hayvanlar ve sevdiklerimiz, birbirleriyle etkileşime girebilecekleri ve aynı anda bizi gözlemleyebilecekleri ve ziyaret edebilecekleri bir mekanda yaşıyorlar.

Diğer tarafı “Cennet” veya “Gökkuşağı Köprüsü’nden” tanımlamanın en iyi yolu, onu ölüm kalımsız bir dünya olarak hayal etmektir.

Bütün hayvanlar birbirleriyle barış ve uyum içinde yaşarlar. İncil’deki kuzunun aslanla yattığına dair ifadeye benziyor. Mükemmel barış olduğu için kavga yoktur. İhtiyaç duydukları her şey özel koruyucu melekleri tarafından sağlanır. Kendilerine ait özel küçük yerleri vardır. Manevi yaşamlarının tadını çıkarmaktan başka bir şey yapmaları gerekmez. Ruhlar dünyasındaki titreşim o kadar yoğundur ki, boyutlarımızın ötesinde renklerle titreşen nesneleri görürsünüz.

Evcil hayvanınız tam orada harika vakit geçiriyor ve bir kez daha genç ve sağlıklı.

Sizi sık sık ziyaret ederler ve size olan sevgileri asla ölmez. Onları sevdiğinizi biliyorlar ve onlar için yas tuttuğunuzu ve ağladığınızı görüyorlar. Gerçekten ne kadar harika bir yerde olduklarını görmenizi istediklerinde. Onların gözünden görseydin, sevinçten ağlardın. Evcil hayvanınızla konuşun ve nerede olduklarını size göstermelerini isteyin. Bunu bir rüyada görebilirsin, ama ruh dünyasının gökkuşağı köprüsünden hayatın güzelliğini görmene izin verdiğine güven.

Uzak gibi görünse de, gerçekten tam burada, farklı bir frekansta titreşiyormuş gibi görünüyor.

Birçok insan bu diğer dünyada olmayı ölerek ve geri gelebilmeyi deneyimlemiştir. Tıbbi ve diğer yollarla belgelenmiş sayısız deneyim var.

Hayatım boyunca en yakın ilişkilerim hayvanlarla oldu. Onlarla her zaman iletişim kurabildim ve onlar da benimle. Manevi yeteneklerim geliştikçe, merhumla iletişim kurabildiğimi keşfettim. İlk önce, ayrılan insan sevdikleriyle profesyonel olarak iletişim kurmaya başladım. Daha sonra ayrılan evcil hayvanlarla iletişim kurmaya başladım ve bunun benim için daha doğal ve daha kolay olduğunu gördüm.

Birisi için yaptığım ilk kanallıklardan biri vefat etmiş tavşanları içindi. Küçük tavşanın ne kadar çok iletişim kurduğuna ve insan ebeveynini ruhlar dünyasında iyi bakıldığını bilmek ne kadar mutlu ettiğine şaşırdım.

Sonraki birkaç ay boyunca ölmüş hayvanlarla bağlantı kuracaktım, canlı hayvanların da telepatik olarak iletişim kurabildiğini keşfettim.

Ölen hayvanlar, ölen diğer hayvanlarımızla ve insan sevdiklerimizle ruhen etkileşime girebilir. Yüz yüze tanışmamış olmaları önemli değil.

Üç yıl önce sevgili kedim İsis geçti ve ben de onunla birlikte ruha girdim ve Gökkuşağı Köprüsü’nün girişinde durduk. Diğer tarafta babamın çok sevdiği küçük köpeğim Julia’yı tuttuğunu görebiliyordum. Isis babamla hiç tanışmamıştı ama onu görünce köprüden ona doğru koştu ve diğer koluna atladı. Üçü köprünün diğer tarafında durmuş, zamanın geldiğinde burada olacağız der gibi bana bakıyorlardı.

Fiziksel olarak bizimle kalan hayvanlar, geçenleri görebilir ve onlarla etkileşime girebilir, ancak ayrılan hayvanların ruhuyla bağlantı kurabilseler bile, fiziksel varlığın kaybının yasını tutmaya devam edeceklerdir.

Sevgili bir arkadaşımın bir kedisi vefat etti ve diğer kedilerinin onu hala görüp görmediğini bilmek istedi. Kedisi Roscoe’ya diğer kedi Frankie’yi özleyip özlemediğini sordum. Roscoe, “Hayır, çünkü onu hala görüyorum ve onunla konuşuyorum” diye yanıtladı.

Bana sorulan en yaygın sorulardan bazıları aşağıdaki gibidir:

Hâlâ burada olan hayvanlarım, aramızdan geçen hayvanları görebilir mi?

Cevap Evet

Hayvanım reenkarnasyon yoluyla bana geri dönüp benimle başka bir hayat geçirebilir mi?

Genellikle cevap hayırdır, öyle görünüyor ki geçmişteki sevdiklerimiz biz onlara katılıncaya kadar ruh halinde kalmak istiyorlar. Bu, her şeyin tam bir döngüye girmesine izin verir, böylece ilgili tüm taraflar tarafından kapatılabilir. Hayvanlar sevginin saf özüdür ve ödemek zorunda oldukları karmik borçları yoktur. Genellikle geri gelmezler ve dönerlerse onlarla bağlantı kuramayabiliriz. Birçok insan, şu anki evcil hayvanlarının önceki evcil hayvanlarının reenkarnasyonu olduğuna dair olumlu olduklarını söyleyecektir. Genellikle ölen evcil hayvan, yeni evcil hayvana neyi hatırladıklarını ve bizlerin, ebeveynleri olarak neyi sevip neyi bildiğimizi iletir.

Bununla birlikte, çoğu zaman geçmiş hayvanlarımız, yeni hayvanlarımızın veya geride bıraktıkları hayvanların davranışlarını etkiler ve onların kişiliklerinin küçük parçalarını yakalayabiliriz. Başka bir deyişle, yeni bir hayvanın, geçmiş bir hayvanın davranışlarını kanalize etmesi mümkündür.

Sık sık, geçen hayvanların eve getirilen yeni hayvanları kıskanıp kıskanmayacağı sorulur.

Bir şey değil. Duyduğuma göre ölen hayvanlarınız siz mutluyken mutlu oluyorlar ve başka bir hayvanın sizinle yaşama sevincini inkar etmek istemiyorlar. Bu özellikle barınaklardan sahiplenilen ve kötü durumlardan kurtarılan hayvanlar için geçerlidir.

Geçen hayvanlar, yaşadığımız her şeyi ve her şeyi görme, duyma ve hissetme yeteneğine sahiptir.

Sık sık “Hayvanım hala acıyor mu?” ve fiziksel bedeni geride bıraktıklarında, ruh acı çekmez. Ancak vefatlarından dolayı bizim mutsuzluğumuzu gördüklerinde duygusal acı yaşayabilirler. Biz onların gidişiyle ne kadar barışıksak, ruhen etrafımızda olmaları onlar için o kadar kolay oluyor.

Konuştuğum birçok insan evcil hayvanlarının ölümünden sorumlu hissediyor. Bu doğru değil. Evcil hayvanınızı sağlık sorunları nedeniyle veterinere götürdüyseniz ve veteriner size evcil hayvanınızın ameliyata veya başka bir tedaviye ihtiyacı olduğunu söylüyorsa, şu anda doğru olanı seçiyorsunuz demektir. Evcil hayvanınız işlem sırasında geçerse, size kızmayacak veya bunu size karşı tutmayacaktır, çünkü iyi niyetle hareket ediyorsunuz ve ömrünü uzatmak için doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi yapıyorsunuz. Asıl önemli olan amacın ne olduğudur.

Bazen insanlar bana, hayvanın aşina olduğu evden uzaklaşmalarının onların eski evde kalmalarına neden olup olmayacağını veya yeni evinizi bulmaya çalışırken kaybolup kaybolmayacağını soruyorlar.

Bir hayvan geçtiğinde, istedikleri kadar hareketlidirler ve çok az çabayla veya hiç çaba göstermeden çok uzak mesafeleri kat edebilirler. Yeni evinizde sizinle bağlantı kurmak onlar için zor değil. Eski evinizde geride kalmayacaklar.

Bir evcil hayvanın ebeveyni için ötenazi genellikle zordur. Hiç kimse sevdiği birini kaybetmek istemez, ancak evcil hayvanınız acı çekiyorsa, yapılacak doğru şey onun ruh haline girmesine izin vermektir. Hayvanınızı uyutmak zorunda kalırsanız kendinizi suçlu hissetmeyin. Yeniden özgür olmalarına izin verdin! Onlar ruhen sağlıklı genç benlikleridir ve onları ücretsiz olarak gönderdiğiniz için size teşekkür edeceklerdir. Kendini suçlu hissetme.

Gökkuşağı Köprüsü’nün karşısındaki yaşam güzel ve cennet gibi. Bu cennetin/ruhun bir parçasıdır ve evcil hayvanınızın bu güzel ortamda mutlu olmamasının imkanı yoktur. Geçtiğinizde sizi karşılamak için orada olacaklarını unutmayın. Seni asla unutmayacaklar çünkü sen onların hayatının aşkıydın.Source by Billie Chainey

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Prostat Kanseri Evrelemesi

2002 tarihli 70 Sayılı İletişimin Durdurulmasına İlişkin Yönetmelik