içinde

Resmi İletişimi Gizli Tutun

Tüm ekibinizin birbiriyle aynı anda iletişim kurması gereken birkaç durum vardır. Çıkmanın bir yolu VOIP veya internet üzerinden ses protokolü kullanmaktır. Ancak bu, her birinin masasında olduğu ve bilgisayara ve geniş banda erişime sahip olduğu anlamına gelir. İnşaat sektöründeki çoğu insanın bildiği gibi bu her zaman mümkün değildir. İster çok katlı bir binada ister alışveriş merkezinde güvenlik personeli olsun; veya ulaşım, iç dekorasyon veya inşaat gibi işletmelerde, neler olup bittiğini anlatması gereken farklı yerlerde birkaç kişi olabilir. Bu sorun telsiz kullanılarak daha iyi çözülür.

Profesyonel Kullanım Profesyonel Ekipman Gerektirir

Buradaki fikir, sizin veya personelinizin cep telefonu servis sağlayıcılarının insafına kalmamasını sağlamaktır. Tercih ettiğinde profesyonel telsizler Frekansın bilgisayar tarafından sabitlendiğini ve kullanıcıların bunu değiştiremeyeceğini bilirsiniz, böylece gizliliği sağlarsınız. Dinlemek isteyen amatörler, frekansın değil, yalnızca kanalların görüntülenmesi gerçeğiyle engellenebilir. Böyle bir iletişim için radyo sistemi, ses netliği ve uzun pil ömrü nedeniyle güvenilir ve etkilidir. Sadece birinin ileteceği kritik bilgiler varken pilin ölmesini istemezsiniz.

Aslında, Motorola Talkabout EM 1000 R bazı gelişmiş özelliklere sahiptir, bu da onu yirmi millik bir menzil ve acil durum uyarı mekanizmaları dahil olmak üzere profesyonel kullanım için ideal kılan bazı gelişmiş özelliklere sahiptir. Bununla birlikte, gözlük veya güneş gözlüğü gibi gizlenmiş taşınabilir, tak ve çalıştır özellikli kameralar veya hatta bir kalem veya kol saati gibi diğer ürünlere ihtiyacınız olacak. Casus gözlükler, araştırmacı gazeteciliği, suç soruşturmasını ve casusluğu yönlendiren araçlardır.

Kullandığınız gizli kamera türü ne olursa olsun, gece görüşüne sahip olduğundan ve karanlıkta veya belirsiz ışıkta bile net kayıtlar yapabildiğinden emin olun. Geçen arabalar gibi hızlı hareket eden nesnelerde bile jilet keskinliğinde görüntüler üretmek için aşamalı tarama yöntemini kullanan türden video kameraları aramaya çalışın. Dijital olarak kaydedilmiş dosyaları kaydetmek, geri getirmek, saklamak, aktarmak ve kaydetmek için ayrıca bir DVR’a ihtiyacınız olacaktır. DVR’lerin en son modellerinde, kaydedilen dosyaları başlatma, durdurma, duraklatma, arama ve izleme gibi temel işlemler basit ve kullanımı kolaydır. Mümkün olan en yüksek çözünürlük ve kare hızında kayıt yaparken hem kameranın hem de DVR’nin zaman çerçevesine uygun bir sabit sürücü boyutuna sahip olduğundan emin olun.Source by Richi James

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Sınıf Hayvanlarına Sahip Olmanın Eğitici Değeri

Sosyal Psikoloji Nedir?