içinde

Ev Tabanlı İş Milyonerleri, Bölüm I (Noel Baba Mektupları Milyoneri)

Byron Reese Hikayesi

Byron Reese, Kuzey Amerika’nın her yerinde Noel Baba’dan tamamen kişiselleştirilmiş mektuplar satan SantaMail.org adlı şirketini kurdu (hatta onlara gerçek bir his vermek için Kuzey Kutbu, Alaska’dan postalanmıştır). Reese, iş hayatındaki ilk yılı olan 2001’de 10.000 mektup sattı. Tatil satışları her yıl artmış olsa da, teklifini genişletmenin yollarını aramaya devam ediyor. Artık ebeveynler çocukları için Noel Baba’dan da doğum günü kartları sipariş edebilirler. Strateji, 2005 satışlarını 1 milyon dolara çıkardı.

Yine de Reese’in başarısının anahtarı organizasyondur. Kendisinin ve ekibinin ilk yıl yaptıkları 36 saatlik vardiyaları maratona çekmek istemediklerini anladıktan sonra, yıllık koşuşturmaya yardımcı olmak için dış satıcılara baktı. Ayrıca telaş biter bitmez herhangi bir sorunla ilgilenir ve sonraki yıl için plan yapmaya başlar. Şubat ayına kadar hazır ve koşuyor. 37 yaşındaki Reese, “İşler o mevsime yaklaşıncaya kadar çalışmaya başlamamak ve bu hatayı geçmişte yaptık” diyor. “İşler her zaman düşündüğünüzden çok daha uzun sürer. İstikrarlı çalışmayı çok daha iyi buluyoruz. “

Byron, “Ben çocukken, ailem bize Noel Baba’dan mektuplar verirdi. Annem üç buçuk yıl önce öldü ve bunu onu onurlandırmak için yapmak istedim” diyor. “Düşük beklentilerle girdim, ancak ilk yıl 10.000 sattık.” Noel’in büyüsü Byron’a ciddi bir güvendir, bu yüzden birden fazla kişinin (elflerinin) her bir mektubu kontrol ettiği, her birinde tam doğruluk sağlayan ve ayrıca Noel Baba ve Noel Baba’dan bir doğum günü kartına sahip titiz bir kalite kontrol programı uyguladı. bronzlaşmış, sahile giden bir Noel Baba’dan Noel sonrası ‘Hawaii’den selamlar’ kartpostalı.

Byron’un çocukluk Noel anıları arasında 200 dizi Noel ışığı yerleştirmek ve her yıl düzinelerce Noel kurabiyesi süslemek yer alıyor. Her Noel postaneden 40.000 Noel Baba pulu almaya gittiğinde postacının yüzündeki ifadeyi seviyor. Bu Noel adanmışının gündeminde sırada ne var?

“Bir gün sıcak iklimlerdeki insanlara kar soğutucuları ulaştırmayı umuyorum.”Source by John Deprice

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Vegan Yolculuğum: 11 Aylık Kişisel Gelişim ve Cazibe Yasası

Oyun Bilgisayarınızı Soğuk Tutmanın En İyi 6 Yolu