içinde

İkinci Dil Olarak Bahasa Endonezya Yazma ve Konuşma

Günümüzün çevrimiçi dünyasında, kendimizi kişinin kültür ve gelenekleriyle yüzleşmeye hazırlamalıyız. İstenilen hedefin kesin bilgisini alabilmek için kişinin kültürünün dilini öğrenmemiz gerekir. Öğrenme kazanımı, farklı öğrenme metodolojileri aracılığıyla alınabilir. Öğrenme sürecinde birisi hareket, dinleyici veya görsel öğrenen olabilir. Muhtemelen yeni olmayan ileri sürmem gereken bir şey, dili çevrimiçi olarak almaktır – ilgi alanlarına göre – seyahat, hobi, yemek pişirme vb.

İkinci dili yazmak ve konuşmak bugünlerde bir zorunluluktur. Seyahat ediyorsanız ve yabancı bir ülkeyi ziyaret etmeniz gerekiyorsa, o zaman en azından ülkenizdeki varış noktanızla ilgili birkaç kelime öğrenmelisiniz. Bir ulusun kültürünü, geleneklerini veya tarihini öğrenmesi gereken herkes, aynı zamanda kendini dile de hazırlamalıdır. Gelecekte ne olacağını asla bilemeyiz ama farklı bir dil edinimine hazır olduğunuzda asla kaybolmayacaksınız.

Kişinin dilini alma sorunu, kişinin yeteneğinin çıkarlarına uygun medyayı öğretmek için zaman ve kaynakların olmamasıdır. Kanımca, çoklu zeka yaklaşımlarına göre, kişi ikinci dili özümseme konusunda farklı becerilere sahip. Bazı engeller olabilir ve bazı deneme yanılma şeylerinden asla kurtulamayız. Kişi zekasına en uygun yaklaşımı bulacaktır. Bu gerçeğe dayanarak, ikinci dil edinimini elde etmek veya özümsemek için bir araç hazırlamak istiyorum. Size uygun olup olmayacağını bulmaya çalışın.

İnternetin icadıyla doğrudan öğrenmemizi sağlayacaktır. Size bahasa Endonezya’nın çevrimiçi dersini vermeye çalışıyorum. Benimle iletişime geçip yorum yazabilir veya belirli bir konu da isteyebilirsiniz. İkinci dili öğretmek için deneyimli bir eğitmen olduğum için bana güvenmelisiniz. Gelin ve blogumu ziyaret edin http://www.what-a-business.blogspot.comSource by Haswin Agus

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Eski Kız Arkadaşımı Hayatıma Geri Getirmek İçin Kadın Psikolojisi Nasıl Kullanılır?

“İLETİŞİM YOLUYLA YANILGILARIN VE YANLIŞ ALGILARIN ÜSTESİNDEN GELMEK”