içinde

Gizli Nakit Akışı Faktoringi – Alacak Hesaplarını En İyi AR Finansman Stratejinize Dönüştürün

Ne kadar az bilindiğini göstereceğiz ve bize göre gizli nakit akışı faktoringi olarak adlandırılan neredeyse gizli bir strateji, alacak hesaplarınızı sanal bir nakit akışı makinesine dönüştürebilir, geçmiş AR finansman engellerini nakit akışı çözümlerine dönüştürebilir!

Arama motoru analizi size her gün binlerce Kanadalı işletmenin günümüzün en popüler işletme finansmanı yöntemi hakkında değerli bilgiler olacağına inandıkları şeyleri aradığını gösterecektir. Bu arada, her türden ve büyüklükteki bu işletmeler (Kanada’daki en büyük şirketler bile), nakit akışı faktoringinin satışlarınıza ve alacaklarınıza bağlı olarak neden sınırsız nakit akışı sağladığını bilmek istiyor.

Müşterilere yapılan ilk açıklamalar ve genel bakışlar bazen bu AR finansmanı yönteminin maliyeti gibi temel konularda takılıp kalır ve aynı derecede önemli olan, bazı müşterilerin fatura indirimlerinin nasıl yapıldığını kabul etme isteksizliğidir (bu, bu tür finansmanın başka bir adıdır) İşler.

Kanadalı işletme sahipleri ve finans yöneticileri iyi bir şeyi sevmek isterken, aynı zamanda nasıl çalıştığını ve tuzaklardan nasıl kaçındıklarını bilmek isterler. Önce ‘nasıl çalışır’ bölümünü tartışalım ve sonra bu tür finansmanı düşünen birçok firma tarafından görülen büyük tuzak algılarını ortadan kaldırdığına inandığımız yöntemi sizinle paylaşalım.

Küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanacağız – büyük şirketler her türlü finansmana ve dış finansman stratejisine erişebilir – Kanada’daki küçük ve orta ölçekli işletmeler ise devam eden büyümelerini ve çalışmalarını finanse etmek için kendi nakit akışlarına güvenme eğilimindedir. Başkent. Aslında birçok firma, satışlarını ve karlarını artırma potansiyeline sahip olduklarını fark eder, ancak bu işletme sermayesi eksikliği nedeniyle yapamazlar.

Nasıl çalıştığına geri dönün! Alacak hesaplarının nakit akışı faktoringi, siz onları oluştururken ve müşterinize ürün ve hizmet teslim ederken, satış faturalarınızın tamamı veya bir kısmı halinde devam eden satıştır. Faturalar% 1-3 indirimli olarak kendinizden satın alınır ve bu satışlar için aynı gün% 99 nakit para alırsınız. Yani aslında tüm satışlarınız artık şirketinizi dönüştürdüğünüz nakit akış makinesini besliyor.

Şimdiye kadar çok iyi, değil mi? Özellikle Kanada’da komplikasyonların ortaya çıktığı yerde, bu tür bir finansmanın müşterinizin doğrudan veya dolaylı olarak süreçten haberdar edilmesini gerektirmesi ve ödemelerin faktoring finans firmanıza iletilmesinin gerekmesidir. Kanadalı işletmeler, bize göre, müşterilerini kendi iç finansman politikalarına ve zorluklarına dahil etme konusunda isteksizdir. Sonuç olarak, birçok firma AR finansmanına bu şekilde girme konusunda şüphelidir.

Bir çözüm var mı? Size orada olduğunu söylemiştik – bu gizli fatura indirimi adı verilen bir ilerleme. Bu tür finansman aynı maliyetle gelir, kendi alacaklarınızı faturalandırmanıza ve tahsil etmenize olanak tanır ve şirketinizi çevirdiğimiz nakit akışı faktoring makinesinin tüm faydalarını kazanır.

Sizi uygun bir AR finansman tesisine yerleştirebilecek güvenilir, güvenilir ve deneyimli bir Kanadalı işletme finansmanı danışmanıyla konuşun, nakit akışı fatura finansmanının avantajlarından yararlanmanıza ve aynı zamanda rakiplerin, müşterilerin ve satıcıların kalmasına izin verin. finansman stratejilerinizin ve zorluklarınızın dışında tam olarak olmasını istediğiniz yerde! Rakiplerinizin hem büyüme hem de kârda nasıl bu kadar iyi durumda olduğunuzu anlamasına izin verelim.Source by Stan Prokop

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kendini Ne Kadar Tanıyorsun Dinleti – Podcast

İstesen de Bir Türlü Harekete Geçemiyorsan Nedeni Bu Olabilir