içinde

Evcil Hayvanlarla Seyahat Etmek İçin En İyi İpuçları

Evcil hayvanı olanlar için, tatile çıkmak, siz yokken evcil hayvanlarınıza bakmanın en iyi yolunu seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Çoğu evcil hayvan sever, çok değerli bir aile üyesini geride bırakmaya dayanamaz. Zihninizi rahatlatmak için, evcil hayvanlarınızla seyahat etmenize yardımcı olacak harika ipuçlarının bir listesini derledik.

Uçakla

Uçuyorsanız, birlikte seyahat ettiğiniz havayolunun ana hatlarıyla belirtilen evcil hayvan gereksinimlerini ve koşullarını kontrol edin. Koşullarıyla ilgili herhangi bir açıklamaya ihtiyacınız olursa onları aramanızı veya e-posta göndermenizi tavsiye ederim.

Kara Yoluyla: Banyo molalarının haritasını çıkarın

Gideceğiniz yere arabayla gidiyorsanız, banyo molaları için mola yerlerini planlamak ve planlamak önemlidir. Evcil hayvanınızın huzursuz olmasını önlemek için, banyo molalarını kullanarak etrafta dolaşmasına izin verin.

Kara Yoluyla: Deneyimi test edin

Sevgili evcil hayvanınızla uzun bir yolculuğa çıkmadan önce, neyin içinde olduğunuzu iyi anlamalısınız. Hareket hastalığı veya şiddetli anksiyete geliştirip geliştirmediklerini görmek için onları 2 saatlik bir sürüşe götürün. Bu, gerekirse önlem almanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca onları koşullara alıştıracak ve rahat etmelerini sağlayacaktır. Bunu, arabaya her bindiklerinde olumlu bir ilişki kurmak için ödüllendirerek biraz daha ileri götürebilirsiniz.

Kara Yoluyla: Güvenlik için sandık

Evcil hayvanınızı kilitleme fikri kulağa korkunç gelse de, seyahat ederken bu bir güvenlik meselesidir. Araba sürerken bir aracın etrafında serbestçe dolaşan evcil hayvanlar dikkat dağıtıcı ve son derece tehlikeli olabilir. Araştırmalar, evcil hayvanların uzun mesafeli yolculuklarda endişelerini azaltabileceğini göstermiştir.

Yavru Pedler, köpek pedleri ve daha fazla köpek pedi!

Evde eğitilmiş yetişkin bir evcil hayvanınız olsa bile, seyahat etmek onları genellikle yönlerini şaşırtabilir ve bu da küçük kazalara neden olabilir. Bu nedenle, nerede olursanız olun, elinizin altında birkaç yavru köpek pedinin olduğundan emin olun.

Etiketleyin!

Evcil hayvanları bilmediğiniz bir ortamda tutmak, siz ve evcil hayvanınız için çok korkutucu olabilir. Acil bir durumda, iletişim bilgilerinizle birlikte sağlam bir tasma ve etiket bulundurmak çok önemlidir. Seyahat ediyorsanız, normal iletişim bilgileriniz geçerli olmayabilir, bu nedenle etiketleri uygun şekilde güncellemeyi unutmayın.

İhtiyaçları stoklayın.

Tatildeyken endişelenmeniz gereken son şey, evcil hayvanınızın ilaç reçetesini yeniden doldurmak, tercih ettikleri yiyecekleri bulmak – veya daha kötüsü, olumsuz tepki verebilecekleri yeni yiyecekler sunmaktır. Bundan kaçınmak için, tüm konaklamanız boyunca ve daha sonra biraz yetecek kadar yiyecek hazırlayın. Gideceğiniz yerde yiyecek satın almaya güvenmeyin. Yolculuğunuz sırasında onları rahatlatmak için evden birkaç oyuncak ve battaniye alın.

Veteriner muayenesi yaptırın

Tatilinizden önce tam bir kontrol için veterineri ziyaret edin. Evcil hayvanınız kaygımızdan hareket hastalığına yatkınsa, veterineriniz uygun bir şey yazabilecektir. Ziyaretinizden yararlanın ve aklınıza gelen soruları sorun.

Evcil hayvan dostu konaklama yeri bulun

Otellerin ve motellerin evcil hayvanlarınızı barındıracağına dair genellikle bir yanlış kanı vardır, ancak bu her zaman böyle değildir. Herhangi bir ödeme yapmadan önce onları tekrar kontrol etmek önemlidir. Kendiniz kadar sevgili evcil hayvanınız için de olumlu bir deneyim sağlamak için evcil hayvanınızın boyutu ve gereksinimleri konusunda net olun. Daha büyük evcil hayvanlarınız varsa, bir tatil evi tercih edebilirsiniz.

Dikkatli planlama, hazırlık ve bu kullanışlı ipuçları sayesinde, varış noktanız ne olursa olsun evcil hayvanlarınızla harika bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.Source by Liza Wick

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Moritanya'nın birincisi tüm teklifleri Türkiye için reddetti

Pazarlama İletişimlerinin Tanımları