içinde

Evcil Hayvanların ÜCRETSİZ Kaldığı Evcil Hayvan Dostu Oteller!

Tüm evcil hayvan dostu oteller ve konaklama yerleri eşit yaratılmamıştır. Evcil hayvan politikaları oteller ve konaklama birimleri arasında büyük farklılıklar gösterir. Bazı oteller sadece köpek dostudur; bazıları yalnızca 25 libre’nin altındaki küçük hayvanlara izin verir, bazılarının maksimum 2 evcil hayvanı vardır ve neredeyse hepsi bir ücret alır – 10 $ / gece ile 100 $ ‘dan fazla iade edilmeyen depozito (evcil hayvan ücreti).

Bununla birlikte, dört ayaklı arkadaşınızın ücretsiz kalmasına izin veren bazı göze çarpan evcil hayvan dostu otel zincirleri vardır.

Motel 6

Bu bütçe odaklı otel zinciri, evcil hayvanlara izin veren ilk zincirlerden biriydi. Tüm önemli otoyollarda elverişli bir konuma sahip olan Motel 6, seyahat rotaları üzerinde bir konaklama arayan gezginlerin favorisidir. Motel 6 tesislerinin tümü, hizmet hayvanlarına ve iyi huylu evcil hayvanlara izin verir (güvenlik riski oluşturmadıkları veya yasalarca yasaklanmadıkları sürece). Ve en iyi yanı, ücretsiz kalmaları!

Red Roof Konukevleri

Bu otel zincirleri, dört ayaklı arkadaşınızı karşılama konusunda harika bir iş çıkarır (hatta kendilerine adanmış Red Roof Luvs Pets adlı bir Facebook sayfası bile vardır). Red Roof Inns 345’in tüm yerleri evcil hayvan dostudur ve hepsi evcil hayvanların ücretsiz kalmasına izin verir. Sloganları, Mutlu Kal, Evcil Hayvanlar Bedava Kal!

Beşinci

İyi huylu evcil hayvanlar, 800’den fazla La Quinta lokasyonunun 4’ü dışında hiç hoş karşılanmaktadır. La Quinta, kaliteli hizmet sunması ve konuklarına üst düzey otellerde sunulan özelliklerin ve olanakların çoğunu sunmasıyla bilinir. En önemlisi, La Quinta evcil hayvan misafirlerinden konaklamaları için ücret almaz. Online rezervasyon yaparken, evcil hayvanınızla birlikte seyahat ettiğinizi “Özel İstekler” bölümünde belirttiğinizden emin olun. Rezervasyon yapmak için arıyorsanız, rezervasyon acentesine haber verdiğinizden emin olun.

Kimpton Otelleri

Kimpton Hotels, evcil hayvan dostu olma konusunda çıtayı yükselten süper evcil hayvan dostu bir butik otel zinciridir. Programlarının bir parçası olarak hosPETality, evcil hayvanların ücretsiz kalmasına ek olarak, boyutu, ağırlığı, türü veya cinsi ne olursa olsun herhangi bir sayıda evcil hayvan kabul edilir. Her Kimpton Hotel, kendine özgü evcil hayvan dostu hizmetler ve olanaklar sunmaktadır. Şımartıcı ciddi bir evcil hayvan arıyorsanız, onları kontrol ettiğinizden emin olun.

Bunlardan herhangi birinde kalırken evcil hayvan dostu oteller, evcil hayvanınızı her zaman check-in sırasında kaydettirmelisiniz. Ek olarak, sizin ve köpeğinizin, kedinizin veya diğer tüylü arkadaşınızın tekrar memnuniyetle karşılanmasını sağlamak için ev kurallarına uymak ve uygun evcil hayvan görgü kurallarına uymak önemlidir.Source by Kim Salerno

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Lafın Gelişi 1. Bölüm – Psikoloji ve Profesör

Güzellik Psikolojisi