içinde

Onu Geri Alın – Erkek Psikolojisiyle Onu Uçurumun Kenarına Çıkarın

Eski sevgilinin sana asla geri dönmeyeceğinden ve onu asla geri alamayacağından mı endişeleniyorsun? Onu özlüyor ve fikrini değiştirmesi için ne yapacağını bilmeni diliyor musun? Onun tarafından tekrar tutulmayı hayal ediyor ve tüm bu kabusun sona ermesini ve sadece kapınıza gelip tekrar denemek istediğini söylemesini diliyor musunuz? Ya sana onu sadece geri alamayacağını, ama bir şans daha için sana yalvardığını söylesem?

İşlerin umudun ötesinde olduğunu ve fikrini asla değiştirmeyeceğini söylediği için ya da başka biriyle görüştüğü için asla geri gelmeyeceğini düşünüyorsanız, onu geri almak için erkek psikolojisini kullanmayı düşünebilirsiniz. Tam olarak ne söyleyeceğini ve eski sevgilinin, duygularını canlandıran psikolojik teknikleri kullanarak fikrini değiştirmesini sağlamak için ne yapacağını bilmek, onu geri almanın en hızlı ve en kolay yolu olabilir.

Çoğu erkek, kalpleri tarafından yönetildiğini veya duygular tarafından hareket ettirilebileceğini kabul etmese de, basit gerçek, yapabilecekleridir. Kadınlardan farklı oldukları nokta, bir erkeğin duygusal sıcak düğmelerinin erkeklik katmanlarının altında gömülü olması ve aslında kadınlardan çok beyninin içgüdüsel kısmının bir parçası olmalarıdır. Bir erkeğin gerçekten tepki vermesine neden olan şeyler, doğası ve içeriği bakımından farklıdır, ancak tepki, sonuçta bir kadında görülebilene çok benzer olabilir. Bu nedenle, bir kadının bir ilişki hakkındaki fikrini değiştirmesine neden olabilecek yöntemler eski sevgilinizde başarısız olacaktır.

Eski sevgilin ne kadar mantıklı ya da seviyeli görünürse görünsün, beyninin onu geri getirebilecek kısmına hitap edecek söyleyebileceğin ve yapabileceğin şeyler var. Unutmayın ki, ona almanın, tartışmanın, değiştirmeyi vaat etmenin veya ona karşı nazik davranmanın, onda görmek istediğiniz değişikliği yaratmayacağını unutmayın. Nitekim, bu tür taktikler onun için büyük bir kapanış olacak ve sizden duymaktan nefret edip nefret etmesine neden olacak.

Öte yandan, eski sevgilinin seni düşünmesini, seni hayal etmesini, arzulamasını, seni arzulamasını, ihtiyacın olmasını ve temelde geçmişi unutmasını sağlayacak duyguları ortaya çıkarmak için ne söyleyeceğini ve ne yapacağını anladıktan sonra ve sadece sizinle tekrar bir araya gelmek istiyorsan, değişim dramatik olacak. Bu şekilde karıştırılan erkekler tipik olarak yalnızca dikkate değer olarak tanımlanabilecek bir şekilde tepki verirler.

Eski sevgilinizin, gözlerinde yaşlarla kapınızda göründüğünü, başını öne eğdiğini ve kalbini göğsünden koparmış gibi hissettiğini hayal edebiliyor musunuz? Onu geri götürmeyi düşünmeniz gerektiğini söylerken gözlerindeki yıkım, onu anında geri götürmek istemenize neden olabilir, ancak ayrılığınızdan bu yana yaşadığınız acı, onu kıvranmanıza neden olur. biraz daha uzun süre rüzgar. Sevgi ve bağlılık sözleri ağzından duyacağınız tek şey olacak ve sizi bir daha asla terk etmeyeceğine dair verdiği sözler kulaklarınıza müzik olacak. İlişkide kontrol sizde olacak ve buradan sonra kararları veren siz olacaksınız.

Erkek psikolojisinin eski sevgilinizi geri almak için gerçekten kullanılıp kullanılamayacağından şüphe duyuyorsanız veya merak ediyorsanız, bu şekilde düşünün … Kaybedecek ne var? Sözde uzmanlar tarafından lanse edilen eski sevgilinizi geri almak için tüm geleneksel yöntemler, sizi zayıf ve muhtaç görünmenizi sağlayacak bir yöntemdir. Size geri dönüp ilişkiniz üzerinde çalışmak isteme motivasyonunu ona ne verecek? Seninle olmak için yanan bir arzu olmadan, tekrar bir araya gelmekten bahsetmenin bile bir anlamı yok. Ona bu yakıcı arzuyu verin ve onu geri almanın ve size yeniden aşık olmasını sağlamanın oldukça kolay olduğunu göreceksiniz. Ve bunu yapmanın tek yolu, erkek psikolojisini kullanarak ona duygusal olarak hitap etmektir.Source by Cory Jean

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

AUZEF ÇOCUK GELİŞİMİ PSİKOLOJİ ÇIKMIŞ VİZE SINAV SORULARI

IELTS – Yüksek Puan Almanızı Sağlayacak Yazma ve Konuşma İpuçları