içinde

Biyometrik Tarama İletişimi

Biyometrik Tarama, çalışanlarının sağlığını gözlem altında tutmak ve olası sorunları tespit etmek için şirketler tarafından yapılmaktadır. Vücudumuzdan kaynaklanan biyometrik ölçümler, bir şeyin tam olarak doğru olmadığına dair erken uyarı sinyalleri olarak gidebilir. Onları görmezden gelirsek, tıpkı komşumun kontrol motoru ışığını gözden kaçırması gibi, muhtemelen ölümcül bitmeyen hastalıkların büyüme şansı çok yükseliyor. Biyometrik tarama, her etkili sağlık programının temel bir parçasıdır.

Biyometrik teknoloji, potansiyel sorunları bilmek için çok yardımcı olabilir. İnsanların erken uyarı sinyallerini ayırt etmelerini sağlar. ABD’li yetişkinler arasında, hipertansiyon, yüksek kan kolesterolü ve yüksek kan şekerinden kaynaklanan önemli ölçüde erken uyarı sinyalleri vardır. Geç hükümet destekli araştırmalar, 3.000’den fazla sağlık programına bir göz attı ve tüm sağlık programlarının% 62’sinin biyometrik taramayı içerdiğini buldu. Buradaki aynı 3.000 proje arasında, dahil edilen gösterimleri gösteren bir şema var.

Biyometrik Cihazlar, tüm potansiyel müşterileri kapsayacak şekilde farklı erişim kontrol sistemleriyle birlikte kullanılır. Bu incelemeler, anormal miktarlarda dolaşım zorluğu, kan kolesterolü, kan şekeri ve kas / yağ oranı ile örneğin koroner hastalık, tümör ve diyabet gibi sürekli rahatsızlıklar arasında son derece sağlam bir ilişkiye işaret ediyor.

Artan refah tehlikeleri ve bitmeyen hastalıklar arasındaki bu ilişkiler son derece sağlamdır. Aynı zaman diliminde, yükselen refah tehlikelerini azaltma şansınız olursa, bitmeyen enfeksiyon oluşumunun ek olarak azaldığını keşfettik. Amerikalılar artan sağlık tehlikelerini azaltmaya çalışırken, koroner hastalıkların baskınlığı ve oluşumu önemli ölçüde azaldı. Bugün koroner hastalıkların ölüm oranları neredeyse 75 yıldır olduğundan daha düşük.

En son bilgiler, her 100 yetişkinden 53’ünün kan kolesterolünü yükselttiğini, 33’ünün dolaşım bozukluğuna sahip olduğunu ve 10’unun tip II diyabet hastası olduğunu gösteriyor. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çoğu yetişkinin, en az bir artmış refah tehlikesi vardır ve bunların yaklaşık yarısının bununla ilgili herhangi bir bilgisi yoktur. İyileşme tehlikeleri yüksek olan bireyleri keşfetmek ve onların sağlam uygulamaları benimsemelerine ve sürdürmelerine yardımcı olmak, sonsuz enfeksiyon yaygınlığını ve erken geçişi azaltmanın yoludur.

İnsanların esenlik tehlikelerini fark etmelerine ve sağlık uygulamalarını geliştirmelerine olanak tanıyan sağlık programları, temsilcilerinin uzunluğunu ve kişisel memnuniyetini doğrudan etkileyecektir. Biyometrik tarama ve artan takip, refah projelerinin temsili sağlığı iyileştirmek için yapabileceği mutlak en önemli şey olabilir.

Daha düşük tıbbi tehlikelere sahip olmanın sağlığa elverişli koşullarına rağmen, işletmelerin neden biyometrik taramalar sunduğunun arkasında başka bir motivasyon vardır. Çok sayıda temsilci, kendi iyilik hallerini izleme şansına atlıyor. Biyometrik görüntüleme, kendi sağlık kontrol panelinize benzer.Source by Sharon Grogan

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Egzotik Evcil Hayvanlar Neden Yasaklanmamalı?

AZERBAYCANDA PSİKOLOJİ OKUMAK / KARANTİNA ONLİNE DERS VLOG