içinde

Kendi İnternet İşinizle Çevrimiçi Para Kazanın

Para Kazanma Farce

İnternet pazarlamacılığına başladığınızdan beri onları gördünüz ve muhtemelen binlerce tane aldınız. Ağaç işlerinden çıkıyorlar, değil mi? Sizin de çok az çaba harcamadan veya hiç çaba harcamadan çevrimiçi para kazanabileceğinizi vaat eden fırsatlar. Sonra paranızı fırsata yatırırsınız, sadece gökyüzünde turta olmadığını anlamak için … sadece kira paranızın bir kısmını birinin yeni arabasına harcadığınız soğuk ve sert gerçek.

Evet, bu birçok internet pazarlamacısının karşılaştığı gerçektir. Oradaydım. Bu işe babamla başladım ve size söyleyeyim … güneşin altındaki her dolandırıcılığı gördük. Neden? Çünkü biz hayali olan ve sadece iş hayatında bedava öğle yemeği olmadığını anlamak için diğer insanlara başarı yoluyla yardım etmek isteyen insanlardık. Acayip gerçek şu ki “iş iştir”. Dönem. Her yıl yapılan bir milyon evden çalışma fırsatı var. Rüyayı satın alan daha pek çok saf insan var. Sonunda, benim ve babam gibi kaldılar … birkaç bin dolar daha kısa.

Ama Çevrimiçi ve DOĞRU Olmalı

İşte bir vahiy. Yalan söyleyen insanlar. Sadece biraz yalan söylemiyorlar, daha çok yalan gibi. Onlara güvenmenizi ve hikayelerine inanmanızı istiyorlar. Ama iş teslim etmeye gelince … peki. Bilirsin. Orada binlerce kez bulundun. Paranızı internetin sihirli iksirlerine harcadınız, sadece paranızın kalmadığını ve şimdi bir kızarıklık (cesaretsizliğin efsanevi döküntüsü) olduğunu fark etmek için harcadınız.

Sana gökyüzünde turta satmak için burada değilim. Senin gerçeklik sarsıntınız olmak için buradayım. Uyuyan, uyanma zamanı! İnternet, iş kanunlarına meydan okuyan yeni bir buluş değil. Steroidlerle ilgili bir iş. Bildiğiniz iş kurallarını hayal edin ve ardından bunları çevrimiçi bileşen tarafından sunulan değişken hacmiyle çarpın. İnternet, çok zengin olmanıza veya çok parasız kalmanıza izin verebilir.

Öyleyse … İnternetten Para Kazanabilirmiyim ?!

Genç Jedi olabilirsin. Söylediğim bazı şeylerin biraz arsız olabileceğini biliyorum ama ciddiyim. “İnternet işi” çevrimiçi para gibi para yoktur. Mesele şu ki, ne olduğunu görmek zorundasın. İnternet işiniz sadece bu … bir iş. Çevrimiçi iş alanına “İşimi yürüteceğim” dışında başka bir zihniyetle girmeyin.

Profesyonel olarak kendi işinizi yürütmekten daha ödüllendirici ve tatmin edici bir şey yoktur. Ve eğer doğru giderse, internet işiniz sizi ve ailenizi besleyebilir. Para kazanmanın hızlı yollarını arıyor olabilirsiniz. İşletmenizi kurduğunuzda kullandığınız modele bağlı olarak para hızlı gelebilir. Her şey size ve hayal gücünüze bağlı. Koşuşturma, eziyet ve cesaret ekleyin ve bir şey elde edin.Source by Eugene Barber

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Sosyal Psikoloji – Kitty Genovese Efsanesi ve Bystander Apathy

Kişisel Gelişim – Kaçınılması Gereken En Büyük Şey