içinde

Evcil Hayvanlar için Açılır Çadırlar – Yatırıma Değer Mi?

Piyasada çok çeşitli pop-up çadırların bulunduğunu bilmek sizi şaşırtacak.

Evcil hayvanınıza açık hava yaşamının tadına varmak istiyorsanız, köpeğinizin sırt çantasıyla seyahat ederken kendi çadırını taşımasına izin verin veya yaşlı kedilerinizden herhangi birini koruyun, hem size hem de evcil hayvanınıza uygun bir çadır bulacaksınız.

Çoğu evcil hayvan çadırı genellikle köpekler için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, üreticiler kedi dostlarımızın da kullanabileceğini fark ettiler. Bugünlerde mevcut olan en iyi pop-up çadır türlerine bakalım.

Pop Up Kediler İçin Çadırlar

Söylemeye gerek yok, satılan birçok köpek çadırı kediler için de kullanılabilir.

Kamp yaparken kedilerin gözetimsiz olarak çadırın içinde kalmasına izin vermenin daha da kötü olduğunu her zaman hatırlayın (kelime oyunu değil). Sadece yollarını tırmalamaya, tırmalamaya ve ısırmaya çalışmayacaklar, aynı zamanda etrafta değilseniz muhtemelen avcıları da davet edecekler.

Kedi çadırları hala favori bir ürün olmaya devam ediyor; özellikle ev içi ve yaşlı kedilerin dışarıda eğlenmesine izin verme şeklinde.

Kedi çadırlarının avantajlarından bazıları şunlardır:

Kapalı Kediler için uygundur

Evcil hayvan sahipleri, kedilerine verdikleri zihinsel uyarının yeterli olup olmadığı konusunda endişelidir. Kedi çadırı, kedinizi herhangi bir tasmaya veya koşuma ihtiyaç duymadan dışarıya çıkarmanızı sağlar. Kedileri gütmekten gerçekten daha eğlenceli ne olabilir!

Yaşlanan / Engelli Kedileri Koruyun

Kedinizin ameliyattan sonra iyileşmesi yıllar alıyorsa, onu köpeklerden ve diğer kedilerden uzak tutmak isteyeceksiniz.

Bulunduğunuz yere bir kedi çadırı kurduğunuzda, yaşlı evcil hayvanınız dışarıda eğlenmeye devam edebilir. Başka kedileriniz varsa, evinizin içinde de kullanılabilirler.

Ön Sundurmalar ve Balkonlar İçin İdeal

İster apartman dairesinde ister apartman dairesinde yaşıyor olun, kedinizin temiz hava alması zordur. Balkona kedi çadırı kurduğunuzda korkulukların üzerinden atlamayacakları konusunda gönül rahatlığı yaşarsınız.

Çoğu kedi çadırı sahibi onları ön sundurma / güverteye yerleştirir. Bu sayede tüylü arkadaşlarıyla dışarıdaki havanın tadını çıkarabilirler.

Kedilerin Çitlerin Üzerinden Atlamasını Engeller

İç mekan kedilerinin dışarıdayken çitin üzerinden atlamasını önlemek için kedi çadırları kullanılabilir. İşlek bir caddede veya otoyolun yakınında yaşıyorsanız bu, zihninizi rahatlatabilir.

Bölgesel Kediler için en iyisi

Doğası gereği, kediler bölgelidir ve çok sayıda kediniz varsa, bu bir sorun olabilir. Biraz idrar püskürterek bölgelerini işaretlerler. Bazen bir kediyi belirli bir dolaptan veya odadan çıkarmak zor olabilir.

Bu durumda, kedinize kapalı bir alan sağladığı için bir kedi çadırı kullanışlı olabilir. Bu, sevgili tüylü evcil hayvanınızı her görmek istediğinizde fazladan bir odaya gitmekten çok daha iyidir.Source by Karina Popa

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Görev Kritik Tren Telsiz İletişimi için Geniş Bant Teknolojisini Kullanma

PDR Bölümü | PDR – Psikoloji ÇAP Mezunu Okul ve İş Deneyimlerini Anlatıyor