içinde

Bilmeniz Gereken En İyi 7 Ev Geliştirme İpuçları

Apartman daireniz veya daireniz var mı? Varsa, bazı ev geliştirme ipuçlarına ihtiyacınız var. Bu ipuçları, evinizi veya dairenizi korumanıza yardımcı olacak ve uzun vadede gerçek paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanında evinizin değerini de artıracaktır. Evinizi iyileştirmek için bazı ipuçlarımızı okuyun.

Önemli Projelerin Üstesinden Gelin

Bazı ev onarım projeleri acildir. Bunları zamanında yaparsanız çok fazla zararı önleyebilirsiniz. Ancak bu projeleri görmezden gelirseniz, daha sonra hasarları gidermek için büyük bir miktar ödeyebilirsiniz. Bu nedenle kışın yaklaşmasını ve bu projeleri bir an önce bitirmesini beklemeyin.

Profesyonelleri Düşünün

Kendin Yap projeleri yapmayı sevseniz bile, tüm ev onarım projeleri sizin tarafınızdan yapılmamalıdır. Bazı onarım işlerinin profesyonellere bırakılması daha iyidir. Sınırlarınızda olmalısınız. Yeni başlayan biriyseniz, küçük başlamalısınız. Bir projenin bir profesyonelin uzmanlığına ihtiyacı varsa, bir profesyonel işe alın.

Becerilerinizi Geliştirin

İster küçük ister büyük bir proje üzerinde çalışacak olun, bazı iyi ev onarım becerileri öğrenebilirsiniz. Bazı iyi kaynaklardan faydalanabilir ve bazı projelerden başlayabilirsiniz. Zaman geçtikçe daha büyük görevleri de halledebileceksiniz.

İlham Bul

Ev onarım görevleriniz için ilham almak istiyorsanız, Pinterest’e gidebilirsiniz. Orada maliyet tahminleriyle birlikte proje fotoğraflarını gösteren birçok profil bulabilirsiniz. Bu size bu işleri nasıl halletmeniz gerektiği konusunda oldukça iyi bir fikir verecektir.

Araçları Edinin

Tüm ev geliştirme işlerinizi ellerinizle yapamazsınız. Elinizin altında bazı temel araçlara sahip olmanız gerekir. Hem küçük hem de büyük görevlerde size yardımcı olacaklar. Örneğin, sıhhi tesisat işleri için alet kutunuzda bazı temel sıhhi tesisat aletlerine ihtiyacınız vardır. Bu nedenle, bazı yaygın onarım araçlarına yatırım yapmalısınız.

Doğru Yükleniciyi Seçin

İyi bir müteahhit bulmak, iyi bir doktor bulmak kadar önemlidir. Başka bir deyişle, yalnızca güvenilir bir müteahhit veya tamirci tutmak isteyebilirsiniz. Deneyimsiz bir profesyoneli işe almak, onarımlarda size binlerce dolara mal olabilir.

Para biriktir

Bir projede para biriktirirseniz, başka bir projede harcayabilirsiniz. Bilmeniz gereken şey, biraz para biriktirebileceğiniz projeye karar vermektir. Örneğin, küvetiniz gibi çok kolay değiştirilemeyen parçalara biraz daha fazla para harcayabilirsiniz. Öte yandan, musluğa biraz daha az harcayabilirsiniz. Bir başka iyi fikir de, aletlerden ve diğer şeylerden biraz tasarruf etmek için bir yeniden kullanım merkezine gitmektir.

Dolayısıyla, bu basit ev onarım ipuçlarını izlerseniz, biraz para biriktirirken projeleri daha kolay bitirebilirsiniz. Unutmayın: Yanlış bir şekilde yapılırsa size binlerce dolara mal olacağını bildiğiniz bir projeyi asla yapmaya çalışmayın. Bu durumda, iyi bir profesyonele baksanız iyi olur.Source by Joseph Celeste

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

FxCanlı Premium 32 – Yatırımcı Psikolojisi

ÇOK BEKLENEN PSİKOLOJİK KIŞKIRTMA!