içinde

Örümcekler Uzay Kolonistleri İçin Harika Evcil Hayvanlar Yapacak

İnsanlar evcil hayvan sahibi olmayı severler, ancak bir uzay kolonisinde sınırlı yiyecek arzı ve her şeyin geri dönüştürülmesinin önemi olacaktır. Bu, bir uzay kolonisinde başka bir türün evcil hayvanına sahip olmak için çok fazla şey kalmayacağı anlamına gelir. Bu nedenle, ne tür evcil hayvanlarınız olabilir? Bitkileri evcil hayvan olarak bulundurmak işe yarayabilir, ancak bazen bu insanlar için yeterli değildir.

Küçük memeliler ve kemirgenler işe yarayabilir, ancak bu da sorunlu olabilir ve uzayda ne kadar iyi yapacaklarını bilmiyoruz. İnsanlardan daha iyi yapabilirler ve iyi çoğalabilirler, ancak sonra kolonistleri evden ve evden yerlerdi. Bu nedenle, kedileri ve köpekleri Uzay’a götürmek de bir anlam ifade etmeyebilir – peki ya gelincikler, fareler veya diğer küçük yaratıklar; Söylemesi zor.

NASA, örümcekleri uzaya götürdü ve onları sıfır yerçekimi ortamına koydu ve gayet iyi yaptılar, hemen bir ağ oluşturdular ve böceklerin yakalanmasını beklediler. Yakalanacak böcek yoktu ama onlar, evlerini inşa ettiler ve genetik planlarına uydular. Örümcekler izlemek eğlencelidir ve ilginçtirler, bu nedenle uzay kolonistleri için harika evcil hayvanlar olabilirler.

Evet, bazı Uzay kolonistleri örümceklerden korkabilir, ancak zehirli olmayan örümcekler kullanılsaydı, o kadar kötü olmazdı ve belki buna alışabilirlerdi. İnsanların bir sebepten dolayı evcil hayvanlara ihtiyacı var gibi görünüyor, bakılması gereken bir şey ve belki de insan ruhunda buna neden olan bir aileyi beslemenin genetik bileşeninin ve psikolojik dağıtımının bir parçası.

Bunu reddedersek ve uzay kolonilerimizde evcil hayvanlara izin vermezsek, bazı insanların ve sömürgecilerin depresyona girdiğini, üzüldüğünü, sıkıldığını görebiliriz ve bu onları olumsuz yönde etkileyebilir. Öyleyse, örümceklerin Uzay kolonistleri için en büyük evcil hayvanları yapıp yapmayacağından emin değilim, ama oraya fırlatmak ve üzerinde düşünmek için bir fikir. Herhangi bir türü uzaya götürmenin veya başka bir gezegende yaşamanın artıları ve eksileri olacak – tıpkı insanların karşılaşacağı zorluklar gibi.

Belki de uzay kolonistleri için ne tür evcil hayvanların en mantıklı olduğunu ve eğer varsa, yeryüzünde hangi diğer türleri yanımıza alabileceğimizi anlamak için bazı araştırmalar yapmalıyız. Gerçekten umarım bu tür konuşmaları ve bu ileri görüşlü düşünceleri takdir edersiniz. Sizden lütfen tüm bunları düşünmenizi ve üzerinde düşünmenizi rica ediyorum.Source by Lance Winslow

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Koronavirüs Psikolojisi: Salgın ve karantinaya nasıl psikolojik tepkiler vermemiz olası?

Koronavirüs: Psikolojik Etkileri | COVID-19 Döneminde Psikolojini Nasıl Koruyabilirsin?