içinde

Resim İşi – Bir Resim İşine Başlamak İçin En Çok İhtiyaç Duyulan Temel Araçların 13 Noktalı Kontrol Listesi

Ticari veya konut boyama işi kurmayı düşünüyorsanız, başlamak için yalnızca bazı temel düşük maliyetli araçlara ihtiyacınız olacak. Daha fazla iş geldikçe ve peşinatlarınızla birlikte başka araçlar satın alabilirsiniz. Başlamanız için gereken en önemli boyama iş araçlarının bir listesi.

1.) Kaliteli Kafes Çerçevesi – Boya silindiri olarak da bilinir. Wooster ve Purdy, çoğu profesyonel boya mağazasında satılan güçlü, ticari kullanım kafes çerçevelerine sahiptir.

2.) Uzatma Direği – Duvarları ve tavanları açmak için kendinize iyi bir orta boy fiberglas uzatma direği alın.

3.) Wall-Sander – Duvarları ve tavanları açmadan önce her zaman zımparalarım. Duvarları ve tavanları pürüzsüz hale getirmek için örümcek ağlarını ve yıkılması gereken her şeyi temizler.

4.) Makaralı Kova – Wooster’ın makaralı kovasını kullanıyorum. Uzun, kare ve kapaklıdır. Dayanıklı plastikten yapılmıştır ve bir boya tepsisinden çok daha iyi dengeler ve kolayca yıkanır. Olması gereken bir şey.

5.) Kesilmiş Kova – Kesmek için küçük bir plastik kovaya biraz boya koymayı seviyorum. Boşken büyük bir kova oluşturan ve kapaklı olan 1 galonluk küçük alçıpan bileşiği kovaları var. Yıllarca sürecek.

6.) Basamaklı Merdiven – Normal bir ahşap 5 metrelik basamaklı merdiven, çoğu ev için mükemmel çalışır. 1,8 metrelik bir merdivene ihtiyacım olursa, bunun için alüminyum bir merdivene sahibim. Çoğu zaman ihtiyacım olan tek şey 5-footer’ım ve sadece 5’6 “olduğum için buyrun.

7.) 16 ‘Uzatma Merdiveni – Merdiven boşlukları veya çiftlik tarzı dış işler için idealdir. 16 metrelik uzatma merdivenimi diğer tüm boyutlardan daha fazla kullanıyorum. Ayrıca 20 ‘ve 24’ uzatma merdivenlerim var, ancak 16 footer’ım olmadan idare edemedim. 8) Damla Bezleri – En çok koşucu tipini kullanmayı seviyorum. Ucuzdurlar, taşımaları hafiftir ve odanın içinde kolayca hareket ettirilebilirler. Ayrıca elimde 9 x 12 var.

9.) Floresan Işık – Floresan ışık olmadan iç mekan boyaması, özellikle bulutlu bir günde neredeyse imkansızdır. Floresan ışık, boyama için harika olan ve renkleri gerçek formlarında gösteren hoş bir beyaz ışıktır.

10.) Takım Kovası – Boş bir 5 galonluk kova harika bir takım kovasıdır. Alet kovamda pense, çekiç, jilet bıçakları, kalafat tabancası vb.

11.) Küçük Fan – Walmart’tan Stanley Tools tarafından yapılan 30 $ ‘lık üfleyici tipi bir fan satın aldım. Duvarları ve tavanları hızlı bir şekilde kurutur, böylece ıslanmadan odayı kesip odanın içinde dolaşmaya başlayabilirsiniz.

12.) Alçıpan bileşiği – Spackle’dan nefret ediyorum. Boya işlerinin altında parlar. Lowes veya diğer hırdavatçılarda bulunan 90 dakikalık hızlı alçıpan bileşiğinin Sheetrock markasını bir çanta için yaklaşık 11 dolara kullanıyorum. Tüm yıl boyunca sürecek. Toz formülüdür ve iş başında su ve küçük kesilmiş bir kova ile karıştırılması kolaydır. Bu şekilde, yanınızda kışın donabilen ve zamanla çok fazla parça alabilen 5 galonluk ağır bir solgunluk taşımanıza gerek kalmaz.

13.) Kalafat Tabancası – Ahşap, döşeme ve duvarlar arasındaki küçük boşlukları doldurmak için her zaman ressamlar kalafat kullanırım. Çoğu boya mağazasında el altında bulunur. 35 yıllık iç / dış tip kullanıyorum.

İşte orada var. Kendi resim işinizi kurmayı düşünüyorsanız ve başlamak için ne kadara mal olacağını bilmek istiyorsanız bu liste size yardımcı olacaktır. Listedeki her şeyin toplamının 300 $ civarında olduğunu tahmin ediyorum. Halihazırda bir basamaklı merdiveniniz ve hatta küçük bir uzatma merdiveniniz varsa, bu, başlangıç ​​maliyetini önemli ölçüde düşürecektir.Source by Lee Cusano

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

SAĞLAM PSİKOLOJİ İÇİN PARA YÖNETİMİ TEKNİKLERİ

ÖP – PS01 – Öğrenme Psikolojisi Pekiştirme Soru Çözümleri