içinde

Otomotiv Uzatılmış Garanti Şirketlerinin İlk On Listesi

Otomotiv uzatılmış garantileri, kişinin bütçesinin çok önemli bir parçası olmalıdır. Aracın ilk garantisinin süresi dolduktan sonra uzatmak akıllıca olacaktır çünkü beklenmedik arızalar kişinin mali durumu için yıkıcı olabilir. Garanti, üretici veya başka bir sigorta sağlayıcısı tarafından sunulan teminattır. Bu, ürün veya hizmetin arızalanması durumunda onu tamir ettirme veya değiştirme hakkına sahip olduğunuz anlamına gelir. Otomotiv uzatılmış garantileri için en iyi sağlayıcılardan bazılarına bakalım.

1. Mogi

Mogi, sigorta pazarına çok yeni girmiştir. Mogi, web tabanlı koruma ve destek konusundaki teknolojik ilerlemeleri ile birçok tüketicinin rahat ve güvenilir tercihi haline geldi. Mogi, yeni ve kullanılmış araçlar için çeşitli kapsama planları sunar. Her plan, mümkün olan en düşük oranlarda müşterinin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanır.

2. Doğrudan Garanti

Doğrudan Garanti, uygun fiyatlara sahip geniş kapsam planları nedeniyle çok popülerdir. Mogi’den daha iyi bir geçmişe sahip olan Warranty Direct, 30 yıldır faaliyet gösteriyor. Güvenilirlik açısından, diğer şirketler arasında daha iyi bir uzatılmış otomotiv garantisi bulamazsınız. Warranty Direct, Kuzey Amerika’daki en büyük garanti şirketlerinden biridir ve bu, onu güvenli ve güvenilir bir satın alma arayan alıcılar için çok cazip hale getirir.

3. CARCHEX

Bir başka iyi bilinen isim; CARCHEX, birkaç genişletilmiş otomotiv garantisi sunar. Yeni ve kullanılmış araç planları bu şirketin çeşitliliğine katkıda bulunuyor.

4. Onarım Faturalarını Durdurun

Stop Repair Faturaları neredeyse tüm araçları kapsayacaktır. Müşterilerinin çoğunun 12 yaşın üzerinde araçları var. Bu şirketin cesareti, ona iyi bir sebepten ötürü ev ismi kazandırdı.

5. ABD Fidelis

US Fidelis, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük otomotiv uzatılmış garanti şirketlerinden biridir. US Fidelis, yeni araçlar için birçok ekonomik plan sunuyor. Bu sağlayıcı, yerleşik bir şirket arayanlar için akıllıca bir seçimdir.

6. ABD Doğrudan

US Direct, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir başka özel sağlayıcıdır. Bu otomotiv uzatılmış garanti şirketi sağlam bir geçmiş performansa ve mükemmel müşteri hizmetlerine sahiptir.

7. Fidelity Otomotiv

Fidelity, hem yeni hem de kullanılmış arabalara genişletilmiş garantiler sağlar. Fidelity, kapsamlarının yanı sıra yol yardımı ve onarımıyla birlikte mükemmel müşteri hizmetleri de sunuyor.

8. Otomatik Koruma

Otomatik Koruma diğer sağlayıcılardan daha küçüktür; Bunu telafi etmek için Otomatik Koruma, mükemmel müşteri hizmeti sunar ve politikalarını çok açık hale getirir.

9. Dayanıklılık Koruması

Başka bir küçük otomotiv uzatılmış garanti sağlayıcısı; Dayanıklılık Koruması, anında tasarruf ve yol yardımı gibi çeşitli teşvikler sunar.

10. Oto Servis Garantisi

Oto Servis Garantisi, kullanılmış ve yeni otomobil teminatı sağlar. Otomotiv uzatılmış garantileri çok ekonomik fiyatlarla sağlanır.Source by Tim J Johnson

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Years Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

İnsanlık Tarihinde En Çok Kullanılmış ve Hala Kullanılan En Köklü Psikolojik Güçlenme Tekniği

Psikoloji