içinde

Aşk, Evcil Hayvan ve Sigortayla Başlar

Sağlık zenginliktir

Kedinizin veya köpeğinizin mevcut sağlığı, genellikle uzun vadede genel sağlığını belirler. Evcil hayvanınızın sağlığını ne kadar erken anlarsanız, evcil hayvanınızın gelecekte neyle karşılaşabileceğini sağlık açısından tahmin etmeniz o kadar kolay olacaktır.

Düşen sağlık doğal nedenlerden veya kazalardan kaynaklanıyor olabilir. Sebep ne olursa olsun, düşünülemez olanın gerçekleşmesi ihtimaline karşı önceden hazırlıklı olmalısınız.

Küçük bir damlacık bir şey ifade eder

Zamanla evcil hayvanınız ailenin ayrılmaz bir parçası haline gelir ve bazen de en iyi arkadaşınız olur; şimdi istiflenen para gelecekleri için kullanışlı olacaktır. Her ay cebinizden, uzun vadede size ve evcil hayvanınıza fayda sağlayacak birkaç banknot tutarında bir prim ödersiniz. Yani, bir dahaki sefere uzun faturayı gördüğünüzde ve bu neredeyse her zaman uzunsa, bocalayıp durmayacaksınız.

Evcil hayvan sağlığı için maliyetler artıyor

Zaman geçtikçe teknoloji daha iyi hale geliyor, bu yüzden dört ayaklı arkadaşınız için sağlık hizmetleri pahalı hale geliyor. Bunun yanı sıra, bazı makineler genellikle onları çalıştırmak için özel olarak eğitilmiş personel gerektirir ve bu ek maliyetin yükünü evcil hayvan sahibi siz üstlenirsiniz. Bu nedenle, önceden sigorta başvurusu yapmak her zaman akıllıca olacaktır.

Sigorta size ve evcil hayvanınıza nasıl yardımcı olur

Sağlık giderlerini tek seferde almak için yapılan harcamalar bazıları için endişe kaynağı olabilir; Şu anda elinizde paranız olmayabilir. Bazı durumlarda, sahip olduğunuz cins kırılgan türse sigorta zorunlu olabilir; veterineriniz evcil hayvanınız için bir tane tavsiye edebilir, eğer yapmazsa her zaman onunla görüşebilirsiniz.

Acil durumlarla mücadele daha kolay

Kriz zamanları nadiren kapıyı çalar. En erken sigortayı tercih etmek daha iyidir, böylece faturadaki rakamlar yüzünüze soğuk bir şekilde baktığında o sinir bozucu tırnak ısırma anından kurtulursunuz.

Ne yapmalısın?

Kediniz veya köpeğiniz için doğru sigorta planına sahip olduğunuzdan emin olmak için kendi başınıza biraz araştırma yapmayı düşünün, aksi takdirde evcil hayvanınızın veterineri iyi bir danışmandır. Ayrıca, sigorta sağlayıcı tarafından her şey açıkça belirtilmelidir; Sigortanın kapsadığından ve sigortanın sınırlamalarından. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuzda son dakika sürprizlerinden kurtulacaksınız.Source by Holly Gough

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

UPVC Windows – Temel Ev Geliştirme

Psikoloji Okumak İsteyenlere 10 Tavsiye