içinde

Evcil Hayvanlar için Giysi Etiketleri – Önemli Trendler

Evcil hayvanınız için mükemmel Kıyafet etiketi nasıl seçilir?

Günümüz tüketicileri, yumuşak renkler ve sıkıcı tasarımlardan daha fazlasını arıyor. Her şey, giyim markası etiketlerini öne çıkaran göz alıcı logolar, parlak renkler ve sezgisel tasarım özellikleriyle ilgilidir. İnsanlar evcil hayvanlarını özel aksesuarlar ve giysi etiketleriyle süslemeyi severler. Harika bir özel set giyim etiketleri kolayca hile yapabilir. Amerika Birleşik Devletleri’nde ve dünyada evcil hayvanlarını giydirmek isteyen ve bunu yapmak için en yüksek doları ödemeye razı olan milyonlarca evcil hayvan sahibi var.

Bir evcil hayvan ürünü seçmeye gelince, bu ürünler çok yoğun bir şekilde kullanıldığından dayanıklılık önemlidir. Lütfen projeniz için hangi giyim etiketlerini kullanmanız gerektiğini aşağıdaki tabloya bakınız:

Dokuma Etiketler ve Dokuma Yamalar

  • Pet Tasmalar

  • Pet Tasma

  • Pet Giyim

  • Pet Yatak

  • Pet Battaniye

  • Pet Yorganlar

Basılı Etiketler ve Etiketler Isı Transferi Etiketleri

  • Pet Yumuşak Oyuncaklar

Evcil Hayvan Giysinizi Giysi Etiketi ile etiketlemelisiniz?

Tasarımlar, evcil hayvan adı, evcil hayvanlarını ne kadar sevdiklerini belirten kısa bir cümle veya ilginç bir mesaj gibi küçük bilgi parçacıkları içerir. Müşterilerin giyim tasarımı için sahip olduğu çeşitli seçenekler arasında dokuma etiketler, baskılı etiketler ve ısı transfer etiketleri bulunur. Sonuncusu, müşterilerin mesajlarını doğrudan sentetik ve doğal kumaşlara entegre etmelerine izin verdiği için daha fazla popülerlik kazanıyor. Baskı teknolojisindeki hızlı gelişmeler artık insanların görüntüleri hemen hemen her boyuta veya renk kombinasyonuna göre özelleştirmek için kurum içi yapıştırıcıları kullanmasına olanak tanıyor ve tasarım söz konusu olduğunda onlara sınırsız seçenekler sunuyor.

Gibi tüm giyim etiketleri dokuma, etiketler sıcaklık Aktar veya baskılı etiketler Pet Giysi Markalaması için kullanılabilir. Hem insanlar hem de evcil hayvanlar tarafından giyildiğinde, dokuma etiketler rahatsızlığa neden olma eğilimindedir çünkü bir gıdıklama veya kaşıntı hissi yaratırlar, ancak çok dayanıklıdırlar. İnsanlar süslü yeni tişörtlerinden rahatsız olduklarından şikayet edebilirken, evcil hayvanlar genellikle aynı mesajı iletmekte daha zorlanırlar. Nihai amaç, Giyim etiket cilde de rahatsızlık vermeden görünür ve görünür hale gelir.

Evcil hayvan giysilerini tasarlamak ve üzerine bir marka etiketi koymak zaman alır. Kumaş ve desenlerin mevcudiyeti zanaat mağazalarında yerel olarak kolayca bulunabilir. Markaya gelirse Giyim etiketler her zaman benzersiz ve kendinize ait bir tasarım yapmanızı ve çevrimiçi bulunan şablonları, klipleri, formları kullanmamanızı öneririz. Ne “yavru” kıyafetleri veya insan kıyafetleri yapıyor olursanız olun, kendinizi bir işletme olarak tanımlamanız ve markanızı göstermeniz gerekir.

12 Tasarımcıların Köpek Markaları ve Kıyafet Etiketleri.

Aşağıdaki bağlantı makalesi “InStyle” dergisinde, Tasarımcı Ralph Lauren, Hollywood Celebrates ve Ellen DeGeneres veya Lisa Vanderpump gibi TV Personeli yavruları için en sevimli ve en moda markaları bulacaksınız. İnsanlar moda olabiliyorsa neden köpekler olmasın?

https://www.instyle.com/lifestyle/stylish-dog-clothing-brands#2741673

Şimdi kendi evcil hayvan giyim serinizi başlatın!

Hav! Hav!Source by Denise Newton

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Internal Crisis Communications

Psikolojik Rahatsızlıkları Çizimlerle Anlatmak | Inktober (ŞİZOFRENİ)