içinde

Bir Oyun Sunucusu Sağlayıcısı Seçmek

Çoğu bilgisayar oyunu meraklısı çevrimiçi oyun oynamaya bağımlıdır. Birçok popüler oyun, arkadaşlarla veya hatta internette bilinmeyen oyuncularla çevrimiçi olarak oynanabilir. Çevrimiçi oyun deneyimi tamamen farklıdır ve çoğu oyuncu bunu sever. Harika bir internet oyun deneyimi, harika oyun sunucuları gerektirir.

Oyun sunucuları, ortalama web sunucusu gibi çalışır. Sadece bu, web sitelerini barındırmak yerine, bu özel sunucular, kullanıcıların katılabileceği ve oynayabileceği bilgisayar oyunlarını barındırır. Oyunun skorları ve kuralları gibi oyunla ilgili önemli bilgiler sunucudadır ve oradan da erişilir. Oyuncular sadece oturum açıp onları en çok çeken oyunu oynarlar.

Bir kişi bile kendi bilgisayarında bir sunucu barındırabilir ve çevrimiçi oyunlar oynayabilir. Ancak, bu tür bağlantılar yalnızca birkaç oyuncuyu destekleyebilir ve genellikle oldukça yavaştır. Tam bir çevrimiçi çok oyunculu oyun deneyimi istiyorsanız, daha büyük oyun sunucularına gitmeniz gerekir. Bu sunucu sağlayıcıları büyük bir hıza sahiptir ve aynı zamanda gelişmiş donanımlarla yüklenir. Bu, her boyuttaki oyun sunucusunu barındırabilmelerini sağlar.

Popülerlik listelerinde en yüksek puanı alan oyunlar Battlefield serisi, Counter Strike, Unreal Tournament ve Call of Duty’dir. Çoğu oyun sunucusu web barındırma, ücretsiz sözlü iletişim ve ayrıca ücretsiz destek sağlar. Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynamak için ödemeniz gereken miktar, sunucuya ve oynadığınız oyuna bağlıdır. Genel olarak, maliyet her oyuncu için yaklaşık 2$ ‘dır. Bazen, hevesli oyuncular bir takım oluşturur ve ardından sunucunun maliyetini paylaşır. Aslında, tüm miktarı ceplerinden çıkaran bazı ateşli oyuncular var! Oyun sunucuları genellikle ücretsizdir ancak şifre isteyen bazı özel sunucular vardır.

Harika oyun sunucuları, dünyadaki tüm oyun severler için bir nimettir. Oyuncular, tek oyunculu oyunlarda olduğu gibi sanal rakiplere karşı değil birbirlerine karşı oynayabilirler. Bu, oyun sunucusu pazarında önemli bir patlama ile sonuçlandı.

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

TERS PSİKOLOJİ TEKNİKLERİ – KİŞİSEL GELİŞİM

PSİKOLOJİ KAZANMAK İÇİN NASIL ÇALIŞTIM ? BÖLÜMÜMDEN MEMNUN MUYUM ? #ÜNİVERSİTE