içinde

Avon İşinizi Büyütün – Hızlı Başarı İçin 21 İpucu

Avon işinizi büyütmekle ilgileniyor musunuz? Avon temsilcisi olmak çok kolaydır ve işinizi büyütmenize ve kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak birçok kaynak vardır.

 1. Avon ürünlerini kendiniz kullanın. Bir ürünü satmanın en iyi yollarından biri, onunla ilgili her şeyi bilmektir. Düzenli indirimleriniz ve demolarınız, paradan tasarruf etmenize ve ürünleri kendiniz denemenize olanak tanır ilk.
 2. Müşterilerinizden ürün incelemelerini isteyin. Siparişleri dağıttığınızda, müşterinizden ürünlerin nasıl performans gösterdiğini size bildirmesini isteyin. Bu, diğer müşterilere daha fazla bilgi sunabilmeniz için ürünler hakkında bilgi edinmenin harika bir yoludur.
 3. Ürünlerinizi paylaşın. Bir ofiste çalışıyorsanız, iş arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir el losyonu olduğundan emin olun. Başkalarının masamda oturan losyonu denemesine izin vererek birkaç sipariş aldım. Başka bir Avon temsilcisi, yerinde satışlar için fazladan el kremi tüpleri saklar.
 4. Kendinizi eğitimle eğitin. Avon’un çevrimiçi eğitim kurslarına katılarak işinizden en iyi şekilde yararlanın. Kurslar para yönetiminden işinizi kurmaya ve sipariş girmeye kadar her şeyi içerdiğinden, her yeni temsilci önce buradan başlamalıdır. Derslerin çoğu 30 dakikadır ve indirilebilir metin sayfalarına sahiptir. Her dersi tamamladıktan sonra bir sertifika alırsınız ve belirli kursları tamamladığınızda özel bir onay alırsınız.
 5. ERepresentative olun. ERep olmayı mı merak ediyorsunuz? Müşteriler çevrimiçi sipariş verebilir ve ürünleri doğrudan evlerine gönderebilir. Web sitesinde genellikle ücretsiz veya indirimli bir gönderim kodu vardır. Müşterilerime bir tane görmezlerse bana haber vermelerini ve onlara bir tane alacağımı söylüyorum! Erep olduğunuzda, diğer müşteri yönetimi araçlarına da erişebilirsiniz. Müşterilere yeni ürünler veya kampanyalar hakkında bilgi vermek için bir e-posta pazarlama kampanyası oluşturabilirsiniz. Müşterilerim “küçük hatırlatıcıyı” severler çünkü genellikle ücretsiz veya indirimli kodlar içerirler.
 6. Ağınızı kullanın. Yeni işinizle ilgili heyecanınızı paylaşın, insanlar sizinle birlikte heyecanlansın. Arkadaşlarınızın çoğu Avon ürünlerine zaten aşinadır ve bu nedenle onlar sizin en kolay müşterileriniz olacaktır. Herkes bir organizasyonun veya işyerinin üyesidir. Geniş bir futbol anneleri, kuaför, teslimatçı, doktor ofisi çalışanları vb. Ağınız var.
 7. Avon takılarını giyin. Yeni bir Avon kolyesi taktığımda çok fazla iltifat alıyorum. Çoğu mücevher, kolye ve bileklik gibi setler halinde gelir. Moda veya mevsimsel renkleri tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Birkaç kişi bana bir kolyenin kıyafetlerine uyup uymayacağından emin olmadıklarını söylediler, ancak sorunsuz iade garantisiyle, uymazsa iade etmekten korkmuyorlardı. Oh, ve henüz mücevher iadesi almadım!
 8. Harika görünen kartvizitlere yatırım yapın. İndirimli bir tedarikçiden satın alsanız bile, kartvizitlerinizin profesyonel göründüğünden emin olun. Arka tarafa bir müşteri ödül programı ekleyin. Benimki, arkasında “beş kampanyada satın alın, altıncı kampanya siparişinizden% 20 indirim kazanın” kuponunu yazdırdım.
 9. Kartvizitlerinizi paylaşın. Garsonunuza bahşiş bırakın, marketteki topluluk ilan panosu alanına asın, alışveriş merkezindeki kasa görevlisine verin vb.
 10. Kartvizitlerinizi kişiselleştirin. Kartvizitlerimi dağıttığımda, web sitemde uygun olan ücretsiz bir kargo kodu teklifi yazıyorum. Avon Fırsatından da söz ediyorum: Avon Temsilcisi olarak ekstra para kazanmak ister misiniz?
 11. Bol broşür sipariş edin. Broşürler gerçekten sizin “mağazanız” dır. İyi tasarlanmış, renkli ve ucuz. Fotoğraflar çok net ve genellikle makyajın gerçek bir insana nasıl göründüğünü gösteriyor. Her kampanya broşüründe Avon, ünlü çiz-ve-koklama parfüm çemberlerini içerir.
 12. Broşürleri elinizin altında bulundurun. Çantamda en son kampanya broşürünü ve outlet satış broşürünü saklıyorum. Her zaman kampanya broşürünün ön izlemesini yapıyorum, böylece pazarı hedefleyebiliyorum: örneğin, diyebilirim ki, yeni Avon mineral makyaj serisini gördünüz mü? Pürüzsüz Mineral Makyaj için sayfa 32’de 1 satın al, 1 yarı fiyat anlaşması var. Vaov!
 13. Broşürlerin arkaları için çıkartma satın alın. Çıkartmalarım kartvizitlerimle eşleşiyor ve büyük baskılar onları okumayı kolaylaştırıyor. Çıkartmalar adımı, telefon numaramı, e-posta adresimi ve web sitesi adresimi içerir. Broşürler, çıkartmalar ve kartvizitler güçlü satış araçlarıdır!
 14. Özel teklifleri unutma. Pazarlığı herkes sever! Akılda kalıcı fikirler bulmak için hayal gücünüzü kullanın. Anneler Günü için ücretsiz paketlemeye ne dersiniz? Doğum günü ve yıl dönümü hatırlatıcıları? BOGO – bir olsun bir mi satın al? Bir arkadaşınızı önerin ve bir sonraki siparişinizde% 10 indirim kazanın. Avon Bucks’ı yazdırın ve siparişleri verirken çantasına ekleyin.
 15. Her zaman daha fazla satış yapın. Bu gerçekten işe yarayan önemli bir satış ipucudur. Müşterinizin belirli bir koku aldığını varsayalım; dikkatini losyona çek. Kolye siparişiniz mi var? Aynı sayfadaki yüzüğü gösterin. Müşteriniz yaşlanan cilt için bir cilt bakım ürünü mü seçti? Göz germe kremini bildiğinden emin ol.
 16. Satış toplantılarına katılın. Bölge müdürünüz veya DM, birkaç ayda bir diğer temsilcilerle tanışma, yeni ürünleri görme ve deneme, başarılarınızı paylaşma ve satış tekniklerini tartışma fırsatı bulacağınız satış toplantıları düzenleyecektir. Bu toplantılar cesaret verici ve eğlencelidir, mutlaka katılın.
 17. Örneklerin ve demoların sizin için çalışmasını sağlayın. Öğenin bir ataşla listelendiği en yeni broşürün sayfasına bir örnek ekleyin. Müşterilerinizi ürünü denemeye teşvik edin. Bir demo satın alın ve ya kendiniz kullanın ya da denemek için sadık bir müşteriye verin.
 18. Tatil ve özel günler. Müşterinize tatillerin ve özel günlerin bize gizlice girme eğiliminde olduğunu ve hemen hemen herkes için harika hediyelerinizin olduğunu hatırlatın.
 19. Erkek müşteriyi unutma. Erkekleri unutmaya meyilliyiz – ama üniversiteden eve kızları, harika makyajı seven eşleri ve seni düşünen bir anne hediyesi ile muamele görmeyi seven anneleri var. Avon’un özellikle erkekler için harika ürünleri var. Tıraş sonrası saç kremini ve ayak bakım ürününü inceleyin. Kamp yapmak, avlanmak ve bahçede çalışmak için Bug Guard’ı unutmayın.
 20. Anlaşmayı kapatmak için sorunsuz İade Politikasını kullanın. Avon, “Herhangi bir satın alma işleminden memnun değilseniz, bir değişim için iade edin veya paranızı iade edin. Soru yok. Telaş yok. Sorun yok.” Makyaj açılsa bile müşteri mutsuz olursa Avon stressiz bir geri dönüş verecektir. Ürünü geri alacak ve kredi için eZ Returns kullanacaksınız. Tekrarlar için de zorluk yok!
 21. Ekibinizi büyütün. Birisi Avon Fırsatını sorduğunda başarınızı paylaşmaya hazır olun. Bazı müşterileriniz size fazladan para kazanmakla ilgilendiklerini söyleyebilir. Avon, sizin ve benim gibi ürünleri seven ve işlerini büyütmeye çalışan insanlar sayesinde çok başarılı.

Sizi Avon’a çeken şeylere odaklanın ve bunu müşterilerinize iletmek için stratejiler oluşturun. Zaten cilt bakım ürünlerini seven bir müşteri miydiniz? İfadeniz, işletmeniz için büyük bir varlık olabilir. Kazanma potansiyeli konusunda heyecanlı mısınız? Bir finansal hedefe nasıl ulaştığınızı paylaşın. Avon, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için eğitim, harika ürünler, müşteri hizmetleri ve bir destek ağı sunar. Bir Avon temsilcisi olmak, aynı zamanda çok eğlenceli olan kişisel bir gelişim fırsatıdır!Source by Cynthia Wolfe

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla
Mentor

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Quiz MakerYears Of MembershipContent Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Aile İlişkileri "Bir Bebek Evi"

Depresyonun Tedavisi – Psikolojik Terapi ve Çeşitleri (Psikoloji)