içinde

AURA’nızı (ikinci bedeninizi) görme teknikleri

Birinin aurasına bakarak görebileceklerinizin sonu gelmez ve kendi auranızı okumayı ve korumayı öğrenmek fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığınız için önemli olabilir. Aura okumak için üstün yetenekli olmanız gerekmez. Aslında, herkesin aurik görüşü (aura okuma kabiliyeti) olduğuna ve çocukken onları kolayca görebileceğine inanılıyor. Aura görme yeteneğinizi yeniden uyandırmak için aşağıdaki adımları okuyun.

1-AURAYI ANLAMAK

1-Tanımı konusunda açık olun. Genel olarak, auralar bir kişiyi çevreleyen farklı atmosferler olarak düşünülürken, auraların bundan daha spesifik olduğunu fark etmelisiniz. Bazılarının titreşimlerden oluştuğu düşünülür – bunlar bir tür dışsal uyarıma yanıt olarak üretilen elektro-fotonik titreşimlerdir. Bir aurada kilit nokta, etrafını saran kişinin veya nesnenin özü hakkında bilgi içermesidir. Auranın bedeninizi saran bir elektromanyetik alan olduğunu bilmelisiniz. Eğer bu bilgiye sahip değilseniz bakar kör kalabilirsiniz. Yani auranızı aslında görüyor ancak neyi gördüğünüzü bilmiyorsunuz demektir. 

2- Bilimi anlayın. İnsanlar etrafındaki auralar kısmen, düşük frekanslı uçtaki mikrodalga ve kızılötesi (IR – kızılötesi)  radyasyondan yayılan elektromanyetik (EM) radyasyondan yüksek frekanslı uçtaki (UV – Ultra Viyole) ışığına yayılır. UV ışığı bilinçli faaliyetlerimizle (düşünme, yaratıcılık, niyetler, mizah duygusu ve duygular) daha fazla ilgilidir ve çıplak gözle görülebilen kısımdır. [1]

 • Auranın elektromanyetik enerjileri vücudu oval şekilli bir alanda çevreler. Bu “aurik yumurta” her taraftan yaklaşık 2–3 fit (0,6-0,9 m) vücuttan yayılır. Başın üstünde ve ayakların altında toprağa uzanır. [2]  

    3-Seviyeleri öğrenin. Aura yedi seviyeden oluşur (ayrıca, katman veya aurik cisimler de denir) ve bunlar vücuttaki yedi çakraya karşılık gelir. Her seviyenin kendine özgü bir frekansı vardır, ancak etrafındaki diğer seviyeleri de etkiler. Sonuç olarak, bir seviye dengesizse, diğer seviyelerde de dengesizliğe yol açabilir. [3]

 • Fiziksel seviye Bu seviyede, basit fiziksel rahatlık, zevk ve sağlık gerektirir. 

 • Eterik seviye Bu seviyede, kendini kabullenmeye ve kendini sevmeye ihtiyacın var. 

 • Hayati seviye. Bu düzeyde, durumları açık, doğrusal, rasyonel bir şekilde anlamak istersiniz. 

 • Astral seviye Bu seviyede, arkadaşlarınız ve aileniz ile sevgi dolu bir etkileşim ararsınız. 

 • Düşük zihinsel seviye. Bu seviyede, ilahi iradenizle uyum ve gerçeği konuşma ve takip etme onayına ihtiyacınız vardır. 

 • Daha yüksek zihinsel seviye. Bu seviyede, ilahi sevgiye ve ruhsal coşkunluğa sahip olmalısınız. 

 • Manevi (sezgisel) seviye. Bu seviyede, ilahi akılla bağlantı kurmanızı ve daha büyük evrensel modeli anlamayı gerektirir. 

4-Aura görmenin faydalarını takdir edin. Birinin aurasını görmeyi öğrenmek, o kişi ve onun karakteri hakkında size çok şey söyleyebilir. Kendi auranızı görmeyi öğrenmek, yaydığınız sinyalleri iyileştirecek değişiklikler yapmanız için size ilham verebilir.

 • Bir yalancı tespit et. Auralar sahte olamaz. Eğer birisi size karşı dürüst davranıyorsa, düşüncelerini aurasıyla “dinlerken” anlayabilirsiniz.
 • Birisinin doğasına dair ipuçları alın. Parlak temiz bir hava, bir insanın iyi ve ruhsal olarak gelişmiş olduğunu gösterir. Gri veya koyu renkli bir aura, net olmayan bir niyete sahip olduğunu ortaya çıkarır. Kendisini manevi bir öğretmen, usta veya başka bir manevi lider veya rehber olarak sunan birinin başının çevresinde açıkça tanımlanmış bir sarı-altın halo olması gerekir. 

 • Hastalıkları teşhis etmek Aura okumak, fiziksel belirtiler ortaya çıkmadan önce vücuttaki bir sorunu tespit etmenize izin verebilir. 

 • Kişisel gelişiminizi arttırmak Aura okuma bilincinizi yükseltebilir, manevi gelişime yardımcı olabilir ve doğal dünya hakkındaki farkındalığınızı güçlendirebilir.

Auraların renklerini ve anlamlarını öğrenin. Aura, çevrelediği kişi veya nesne hakkında bir mesaj ileten çok çeşitli renklerde bulunur. Her biri belirli bir mesaja sahip çeşitli varyasyonlar olsa da, bunlar temel renklerdir.

 • Kırmızı. Kırmızı kalp, dolaşım ve fiziksel beden ile ilgilidir. Olumlu bir ışıkta bakıldığında, sağlıklı bir egoya işaret edebilir; olumsuz tarafta öfke, endişe veya affedilmeyen bir doğa ile konuşabilir.

 • Portakal. Turuncu üreme organları ve duyguları ile ilgilidir. Olumlu baktığımızda, enerji ve dayanıklılık, yaratıcılık, üretkenlik, maceraperestlik, cesaret veya giden bir sosyal yapıya işaret eder. Olumsuz bakıldığında, iştah ve bağımlılıklarla ilgili mevcut stresle konuşabilir

 • Sarı. Sarı, dalak ve yaşam enerjisi ile ilgilidir. Uyanış, ilham, istihbarat ve paylaşılan eylem, yaratıcılık, oyunculuk, iyimserlik ve kolay giden bir doğanın rengidir. Bununla birlikte, parlak sarı kontrol, prestij, saygı veya güç kaybetme korkusunu gösterebilir.

 • Yeşil. Yeşil kalp ve akciğerlerle ilgilidir. Aurada görüldüğü zaman, bu genellikle büyüme ve dengeyi ve hepsinden önemlisi değişime neden olan bir şeyi temsil eder. İnsan, hayvan ve doğa sevgisi ile konuşur. Kara veya çamurlu bir orman yeşili havası, kıskançlık, kızgınlık, mağdur gibi hissetme, güvensizlik ve düşük özgüven gösterir.

 • Mavi. Mavi boğaz ve tiroid ile ilgilidir. Olumlu dernekler bir sevecen, sevgi dolu doğası, sezgisi ve hassasiyetidir. Mavinin koyu tonları, gelecekten, kendini ifade etmekten veya gerçeği yüzleştirmek veya konuşmaktan korkuyor.

 • Menekşe. Menekşe taç, epifiz bezi ve sinir sistemi ile ilgilidir. Renklerin en hassas ve en akıllı olduğu düşünülmektedir. Bu, auradaki sezgisel renktir ve kendi kendine uyumun psişik gücünü ortaya çıkarır.

 • Gümüş. Gümüş, ruhsal ve fiziksel bolluğun rengidir.

 • Altın. Altın, aydınlanmayı ve ilahi korunmayı gösterir. Altın aurası olan bir kişi en yüksek iyiliği tarafından yönlendirilir.

 • Siyah. Siyah, enerjiyi çeker veya ona çeker ve dönüştürür. Tipik olarak, affedilmemiş veya serbest bırakılmamış kederi affetmenin uzun vadeli bir yetersizliğini gösterir ve sağlık sorunlarına neden olabilir.

 • Beyaz. Beyaz, saf bir ışık halidir ve saflığı ve gerçeği temsil eder. Meleklerin yakınlarda olduğu ya da bir kadının hamile kalacağı ya da yakında olacağı anlamına gelebilir.

2- AURANIN TEMİZLİĞİ

1-Ne zaman temizleneceğini bil. Diğer insanların enerjilerini farkında bile olmadan alıyoruz. Bu enerjiler negatif olduğunda auramızı olumsuz etkiler. Böyle bir deneyim yaşamış olabilirsiniz: iyi bir ruh hali içindesiniz ve bir arkadaşınızla vakit geçirmeyi dört gözle bekliyorsunuz. Akşamın tadını çıkarıyorsunuz ama bir noktada sinirli ve endişeli hissettiğinizi anlıyorsunuz. Eve döndüğünde, tamamen kötü bir ruh halindesin ve oraya nasıl gittiğinden emin değilsin. Bunun gibi bir durum auranızı temizlemeniz gerektiğini gösterir. Auranız dengede görünmese bile, negatif enerjileri serbest bırakmak için periyodik olarak temizlemek iyi bir fikirdir. 

  2-Auranı temizle.Omurganızın dibinde bulunan ve kırmızı renkle ilişkilendirilen kök çakranıza odaklanın. Altına uzanan kırmızı bir ışıkla dünyaya demirlendiğini düşünün. Ardından, güneşten aşağıya doğru yayılan parlak altın ışıklı bir duşta kendinizi hayal edin. Işığın vücudunuza ve auranıza nüfuz etmesine izin verin. Bu görüntüyü bir süre aklınızda canlı tutun. Sonra ayak tabanından başınızın üstüne kadar uzanan bir menekşe ışığı düşünün. Sıcak, koruyucu bir örtü olarak görün ve hissedin ve auranızdaki boşlukları iyileştirme ve koruma yeteneğine sahip olduğuna inanıyorum. Bu noktada, temizlik ve şifa süreci devam etmektedir ve kendinizi daha güçlü, negatif enerjiyi salıvermek ve daha fazla huzur içinde hissetmek için kendinizi hissetmeniz gerekir. Bir süre bu hissi meditasyon yap. Kendini rahat hissettiğinde:[4]3-Auranı koru. Auranızı korumak ve güçlendirmek için başka adımlar atabilirsiniz; bunlar arasında masaj, ekranlama, kord kesimi ve cennete müdahale var.

 • Reiki şifa enerji deneyin. Bu hafif dokunuş terapisi, durgun veya tıkanmış chi’nin giderilmesine yardımcı olup enerji akışını arttırır. Bir Reiki pratisyeni, ilahi enerjiyi almak için bir araç olarak hareket eder ve daha fazla zihinsel, duygusal, fiziksel veya ruhsal işlev bozukluğunu önlemek için onu chi’den geçirdiği enerji alanınıza yönlendirir. 

 • Bir kalkan oluştur. Sizi saran ışığı, sizi seven bir beyaz balonu veya kabını görselleştirin. Bu koruma kalkanı size yöneltilen olumsuz düşünceleri, duyguları veya diğer psişik saldırıları engelleyebilir ve enerji vampirlerinin sizi akıtmasını önleyebilir. 

 • Kordonu kesin. Görünmez enerji kabloları sizden çıkabilir ve başka bir kişiye, yere, nesneye veya duruma bağlanabilir. Olumlu sevgi kordonları asla kopmazken, daha fazla enerji tüketimini engellemek için korkuya dayanan eterik kordonlar kesilebilir. Negatif kordonları kesmek için kılıcını kullanmaya veya yanlış bir kristali dilimlemeden bir lazer ışını öngörmeye hayali bir melek çağırın.
 • Melek yardımını isteyin. Yardım için melekleri çağırın; Size yardımcı olmak için her zaman müsaittirler ancak müdahale etmelerine izin verilmeden önce davet edilmeleri gerekir. Birisinden negatif kord kesmesini isteyin, diğerinden enerji boşluklarını yeşil, iyileştirici ışıkla doldurmasını ve çakraları temizlemesini isteyin.

3-AURAYI GÖRME

1-Algılayarak başlayın. Auraları görmeye başlamanın iyi bir yolu, onları algılamaktır. Bu, birinin varlığında nasıl hissettiğine dikkat etmek demektir. Derin bir nefes alın, nefes verin ve sonra vücudunuzdaki fiziksel hislere ve bağırsak reaksiyonunuza odaklanın. Kendinize, kişinin etrafındayken onun sizi nasıl hissettirdiğini sorun – sakin? sinirli? neşeli? Bu kişiye hangi rengi ekleyeceğinizi düşünün. Yetenekleriniz geliştikçe, auraları algılamak ve görmek kolaylaşacaktır. [5]

 

 2-Çevresel görüşünüzü geliştirin. Periferik vizyonumuz retinanın orta kısmından daha az hasar görmüştür ve sağlıklı ışığa duyarlı hücrelere sahiptir. Ayrıca, yıllar boyunca belirli şekillerde kullanılmak üzere merkezi vizyonumuzu eğittiğimizden, auraları izlemenin bu yeni yolunda görmek için şimdi onu çağırmak zor olabilir. Yapabileceğiniz basit bir egzersiz, 30-60 saniye boyunca tek bir noktaya yoğunlaşmaktır. Bu, ışığa duyarlılığınızı artıracaktır. [6]

3-Renkleri ayarlayın. Parlak, ana renklerle biraz antrenman yapmak, auraları görme yeteneğini geliştirmenize yardımcı olabilir. Bir kitabı mavi veya kırmızı kağıtla örtün ve masanızın üzerinde sizden bir kaç metre uzakta durun. Kitabın arkasındaki duvarın beyaz veya nötr olduğundan ve odadaki ışığın yumuşak ancak loş olmadığından emin olun. Gözlerini kapat, birkaç derin nefes al, rahatla ve sonra gözlerini aç ve kitaba bak. Kitabın üzerinde durmayın, bunun yerine bir kenara biraz bakın ve geçin. Bir süre sonra, odaklandığınız noktaya bakarken kitaptan parlak sarı veya yeşile dönüşecek olan soluk renkli bir hava göreceksiniz. [7]

 • Bir kitaba bakarken rahat olduğunuzda, birkaç kitabı farklı renkli kağıtlarla kaplamayı ve onlara bakmayı deneyin. Renkleri görme konusunda daha iyi olunca, bitkileri, hayvanları ve daha sonra insanları kullanarak devam edin. 

 • Bu egzersizi yaparken normal ve hızlı bir şekilde göz kırpmanız sorun değil. Havalandığında bir saniye boyunca aura kaybolabilir, ancak rahat kalır ve odaklanmaya devam edersen hızlıca yeniden belirir. 

 • Gözlerinizin sabit durmasını ve odaklanmamasını sağlamak için alıştırma yapmaya devam edin. Gözlerinizi germeyin, gözlerinizi veya alnınızı germeyin.

   4-Görmeyi öğren. Bir arkadaşının çok parlak olmayan bir odada boş, beyaz bir duvarın önünde  “durmasını sağlayın. Kişinin arkasındaki duvara ve vücudundan birkaç santim uzağa bakın. Kişiye bakmayın veya aura’nın görüntüsünü kaybedersiniz, bunun yerine, nerede durduğunun ötesine bakın ve arka plan duvarının diğerlerinden daha hafif görünebileceği bir insanın çevresini fark etmeye çalışın. bu alanı tanımlamak için kullanın.

 • Rengi tanımladıktan sonra, kişiden yan yana sallanmasını isteyebilirsiniz. Enerji alanları onlarla birlikte hareket etmelidir. 
 • Kişinin aurasının farklı alanla

  rında farklı renkler görürseniz, gözlerinizin sizi aldattığını düşünmeyin; aura, bir insanın vücudunun farklı alanlarında neler olduğuna bağlı olarak kesinlikle farklı renkler olabilir. [8] 

 • Sadece birkaç dakika boyunca uygulayın ve kendinizi zorlamaktan kaçının. Her birey bu beceriyi farklı bir hızda geliştirir. 

 • Bir kişinin aurasının parlaklığının, hissetme şekliyle çok fazla ilgisi vardır. Mutlu ve hayat dolu hissediyorlarsa auraları daha güçlü, daha büyük ve daha parlaktır. Eşinizin en sevdiği müziği çalmaya çalışın, aurasına enerji vermek ve görmeyi kolaylaştırmak için. 

    5-Kendin üzerinde çalış. Loş bir odada oturun ve rahatlayın. Birkaç derin nefes al. Aklınızda kendi auranızı görme hedefinizi belirleyin ve bu hedefe odaklanın. Bunun yapabileceğiniz bir şey olduğuna inanmanız önemlidir. İşaret parmaklarınıza birlikte dokunun, bunları ovalayın ve birbirlerine doğru bastırın. Aura “yapışkan” dır ve bir parmak diğerine yapışırsa, enerji parmaklar arasında “takılır”. Şimdi, parmaklarınızı birbirine tutturmaya devam ederken parmaklar arasındaki alana odaklanın. Bir süre sonra, parmaklarınızı aralarında yaklaşık 1 ⁄ 2 inç (1,3 cm) boşluk bırakarak ayırın . Aralarındaki boşluğa odaklanın ve renkli bir sis çıkarıp çıkaramayacağınızı veya parmaklarınız arasında sis veya duman olup olmadığını görün. [9]

  • Sürekli eğitim ile, aura daha net ve görülmesi kolaylaşacaktır. Olduğu zaman, elinizle egzersizi tekrarlayın, aralarında sürtünme ve aralarındaki havayı görmek için hareket ettirin.
 1. ↑ http://www.thiaoouba.com/seeau.htm
 2. ↑ http://www.reiki-for-holistic-health.com/auracolormeanings.html
 3. ↑ http://www.reiki-for-holistic-health.com/auracolormeanings.html
 4. ↑ http://psychiclibrary.com/beyondBooks/aura-cleansing
 5. ↑ http://psychiclibrary.com/beyondBooks/aura-sensing
 6. ↑ http://www.thiaoouba.com/aura_eye_exercise.htm
 7. ↑ http://www.worldtrans.org/spir/aura.html
 8. ↑ http://www.seanachaidh.com/aura.html
 9. ↑ http://astateofmind.eu/2010/12/08/how-to-see-your-own-aura/
 10. http://www.thiaoouba.com/seeau.htm
 11. http://psychiclibrary.com/beyondBooks/aura-room
 12. http://www.reiki-for-holistic-health.com/auracolormeanings.html

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla Eksi Oy

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleme …

0

Metro Duraklarında Hava Kirliliği Üç Kat Fazla Çıktı.

Beyin Hücreleri Nasıl Geri Döndürülür?