içinde

PSİKOPAT KİŞİLERE DAHA FAZLA İLGİ DUYUYORUZ

Yeni bir psikolojik araştırmaya göre çoğu insanın bilinç altında var olan psikopatik kişilik özelliklerinin romantizm yaşadığı partnerde gösterdiğini ortaya koymaktadır. Ancak çalışma ayrıca, psikopatların diğer psikopatlara daha fazla ilgi duyduğuna dair kanıtlar da ortaya koymaktadır.

Yeni bir psikolojik araştırmaya göre çoğu insanın bilinç altında var olan psikopatik kişilik özelliklerinin romantizm http://nevsehirgundem.com/ yaşadığı partnerde gösterdiğini ortaya koymaktadır. Ancak çalışma ayrıca, psikopatların diğer psikopatlara daha fazla ilgi duyduğuna dair kanıtlar da ortaya koymaktadır.

Yurt dışında yayımlanan Kişilik Gazetesi yazarlarının açıklamalarına göre “Psikopatik özellikler insanları daha çekici kılıyor” açıklaması yapılmıştır. Ayrıca gazeteden yapılan diğer bir açıklamaya göre “Yakın zamana kadar, insanların özellikler psikopat bayan escort nevşehir bireylere ilgi duyup duymadıkları, eğer duyuyorlarsa hangi kişilik özelliklerinin bu tür bir cazibe için sorumlu tutulduğuyla ilgili kanıtlara yer verilmiştir.

Ne düşünüyorsun?

0 Points
Oyla Eksi Oy

İçerik admin tarafından oluşturuldu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleme …

0

Beck depresyon testi

İkinci bedenimiz olan enerjik Anatomimiz